altınkum tatil konakları bahar motel avşa

İDO Avşa Adası Seferleri

İDO Avşa Adası Seferleri sayesinde İstanbul’dan Avşa Adası’na yaz aylarında ulaşmanın kolay olduğunu diğer yazılarımızda sizlere anlatmıştık. İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan Avşa Adası’na gelecek misafirler için İDO büyük önem taşımaktadır. Yaz aylarında hizmet sunan İDO düzenli seferleri ile adaya ulaşım için lokomotif ulaşım yolu konumundadır. Eğer İstanbul’dan Avşa’ya gelmeyi planlıyorsanız önceden bilet almanız durumunda indirimli bir yolculuk sağlayabilirsiniz.

İDO Avşa Adası Seferleri ne zaman başlamaktadır ?

Geçtiğimiz 2016 yazında 19 Nisan’da başlayan İDO Avşa seferleri bu yılda bahar aylarının gelmesi ile birlikte aynı tarihlerde başlayacağı düşünülmektedir.


Avşa Adası İDO Bilet Fiyatları Ne Kadar Tutuyor?

Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz üzere İDO bilet fiyatları değişmektedir. Önceden bilet aldığınızda Avşa’ya daha ekonomik bir yolculuk sağlarsınız özellikle de kalabalık bir aileye sahipseniz bu bütçeni için oldukça önemlidir. Geçtiğimiz yıl hizmet bedeli maksimum 60 TL olarak belirlenmiş önceden alımlarda bu fiyat 40-55 TL arası değiştiği görülmektedir.


İDO Avşa Adası Sefer Saatleri

Henüz sezon açılmadığı için eski sefer saatlerini yazmamız doğru olmaz bu yüzden sezon açıldığında sizlerle saatleri paylaşacağız. Ayrıca kış aylarında Avşa Adası’na gelmeyi planlıyorsanız Tekirdağ üzerinden düzenli yapılan seferlerle adaya ulaşım sağlamak mümkündür.Avşa'dan Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir Yorum Bırak!

E-Posta adresiniz gizli kalacak. * zorunlu alanlar.