Tatil için yolu Avşa Adası'ndan geçenlerin buluşması noktası...

İDO Avşa Adası Seferleri ve Bilet Fiyatları 2018

İDO Avşa Adası Seferleri 13 Nisan 2018 Cuma günü İstanbul Yenikapı ve Bostancı seferleri ile başlayacaktır. Sadece Hafta sonları 11 Hazirana kadar sürecek bahar tarifesi ile bahar aylarında hafta sonları Avşa Adası kaçamağı yapmak isteyen İstanbul’lu tatilciler Avşa Adası butik otelleri arasından tercih yaparak konaklayabilecekler. İDO Avşa Adası bilet fiyatlar 46 ile 70 TL arasındadır. Yaz tarifesi ile de yaz boyunca Avşa’ya İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan her gün İDO tarafından düzenli seferler yapılmaktadır.

İDO Avşa Adası Seferleri Hakkında

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan Avşa Adası’na gelecek misafirler için İDO büyük önem taşımaktadır. Yaz aylarında hizmet sunan İDO düzenli seferleri ile adaya ulaşım için lokomotif ulaşım yolu konumundadır. Eğer İstanbul’dan Avşa’ya gelmeyi planlıyorsanız önceden bilet almanız durumunda indirimli bir yolculuk sağlayabilirsiniz.

İDO Avşa Adası Seferleri ne zaman başlamaktadır ?

İDO Avşa seferleri bu yılda bahar aylarının gelmesi ile birlikte 13 Nisanda başlayacaktır.


Avşa Adası İDO Bilet Fiyatları Ne Kadar Tutuyor?

İDO bilet fiyatları  46 ile 70 TL arasında değişmektedir. Önceden bilet aldığınızda Avşa’ya daha ekonomik bir yolculuk sağlarsınız özellikle de kalabalık bir aileye sahipseniz bu bütçeniz için oldukça önemlidir.


İDO Avşa Adası Sefer Saatleri 2018

  • İSTANBUL BOSTANCI KALKIŞ CUMA GÜNÜ : 18:45
  • İSTANBUL YENİKAPI KALKIŞ CUMA GÜNÜ : 19:15
  • AVŞA ADASI YENİKAPI KALKIŞ PAZAR GÜNÜ : 16 : 00

Ayrıca kış aylarında Avşa Adası’na gelmeyi planlıyorsanız Tekirdağ üzerinden Avşa’ya yapılan düzenli seferlerle adaya ulaşım sağlamak mümkündür.10 Mart 2018 3194 okunma
Avsaisland.com

Avşa Adası Tanıtım Gönüllüsü

YORUMLAR
Alaattin Yasar 27 Nisan 2018

Yabancı ülke kredi kartı ile dış seferler için bilet alabilirmiyim ?

Cevapla