Tatil için yolu Avşa Adası'ndan geçenlerin buluşması noktası...

İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri

İstanbul, kalabalılığı ve gürültüsüyle bilinen bir şehirdir. Çoğu insan, İstanbul’da sakin, temiz, huzurlu bir yerin olduğuna inanmamakta veya olacağını düşünmemektedir. Ancak Avşa Adası, bu düşünceyi ortadan kaldıran bir yerdir. Görenlerin vazgeçemediği, tekrar tekrar gitmek istediği bir yer haline gelen, İstanbul’a İDO ile 3 saat mesafede muhteşem bir tatil yeridir.


Yaz ve Bayram Tatilleriniz için Farklı Bir Alternatif

Yaz tatilleri, balayı, bayram tatillerinde mutlaka görmeniz gereken bu tatil yerinde çok uygun konaklama imkanlarından faydalanabilir, keyifli günler geçirebilirsiniz. Ada’da yapılan olan yat gezilerine, tekne turlarına katılabilir, adayı her açıdan görme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle konaklama şirketleri tarafından sunulan bu hizmet, özel tekne veya yat sahiplerince de yerine getirilmektedir. Konaklama yaptığınız yer size bu imkanı sunmuyorsa bile, kişisel tercihinizle başka bir tekne turuna katılabilirsiniz. Daha adaya ulaşırken havanın değiştiğini, görsel güzelliklerin oluşmaya başladığını görecek, adeta büyüleneceksiniz.


Avşa’ya Yakın Çevre İller

Avşa Adası sadece İstanbul’a değil çevre iller Balıkesir, Bursa, Eskişehir ve Tekirdağ‘a da yakınlığı ile sizlere Marmara Bölgesinde Ege havasını yaşatan tatil beldesidir. Ülkemizden ve dış ülkelerden binlerce insan, turlarla veya şahsi olarak adaya ziyaretler düzenlemekte, adanın keyfini yaşamaya gelmektedir. İstanbul’da yaşayan bireylerin, yanı başlarında olan bu güzellikten ilk olarak faydalanması gerekir. İstanbul’a yakın bu yerini bu yaz tatil planlarınıza mutlaka eklemelisiniz.


31 Ocak 2017 199 okunma
Avsaisland.com

Avşa Adası Tanıtım Gönüllüsü

YORUMLAR