Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Ahsap Boyasi Kullanımı

Ahşap boyası iç ya da dış mekânlarda ahşap dokular üzerine ya da objelere estetik bir biçimde görünmesi için kullanıma sahip olan, su esaslı, akrilik ya da yağ bazlı şeklinde değişiklik gösteren, ahşap üzerine uygulaması yapılabilen boyalar ahsap boyasi olarak isimlendirilir.

Ahsap Boyasi Modelleri

Akrilik boya, ahşap üstüne faaliyet yapılacak olan uygulamalar başarılı bir şekilde ahsap boyasi ile gerçekleşir. Kuruması çok fazla uzun sürmeyen ve yağ bazlı boyalar ile karşılaştırıldığında oldukça az bir koku yayan bir ahşap boya türüdür. Akrilik boyayla boya fırçaları, boya sertleşmeden önce suda durulandığı sürece defalarca kullanmak mümkündür.

Ahsap Boyasi Avantajları

Ahşap mobilyalar için önce astar kullanmalı ve astar üzerine boya uygulamalısınız. Su bazlı boya seçerseniz, bir su esaslı astar kullanmak iyi bir seçim olur. Su bazlı astar üzerine uygulayacağınız su esaslı ahsap boyasi uygulaması kolay olur ve akrilik sararmayı engeller, ayrıca yağ bazlı bir astarda olduğu gibi koku yapmaz. Bu anlamda sanatla ve hobi olarak tercih eden kişiler ahşap boya ile çeşitli ürünler ortaya çıkarılabilir. Ahşap boya https://www.guvensanat.com/ahsap-boyalari modellerine adresinden ulaşabilirsiniz.

25 Haziran 2021 72
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.