Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Akülü Araba

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Çocuklar için hem eğlenceli hem de güvenilir olan akülü araba uzaktan yönetme sistemi ile ebeveynlerinde eğlence kaynağı olmuştur. Bazı akülü arabaların 3-8 yaş aralığında kullanıma uygundur. Geniş ürün seçeneği ile renk renk model model ürünleri bulabilir, çocuğunuza bu ürün yelpazesinden dilediğinizi seçip alabilirsiniz. Ancak küçük çocuklar bu ürüne binerken yanlarında bir ebeveynin olması tavsiye edilir. Akülü arabalar pek çok çocuğun hayali olsa da aileler akülü araba satın alırken özenli davranmak durumundadır.

Akülü Araba Kullanımı

Bu tür araçlar kullanılmadan önce belirli bir saate kadar şarj edilmesi gereklidir. Akülü araba yaklaşık 1-1,5 saate kadar kullanılabilir. Ancak modellerden modellere şarj süresi değişiklik gösterebilir. Her kullanımdan sonra mutlaka araç şarj edilmelidir. Kullanmadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okunmalıdır. Hem çocuğunuzu hem de sizi düşünerek tasarlanan bu modeller arasında gerçek arabadan esinlenerek tasarlanan farlar ve sinyal verme özellikleri mevcuttur. Çocuğunuzla vakit geçirip eğlenmek size de iyi gelecektir. https://www.kraftbaby.com/akulu-arabalar sayfası aracılığıyla en güzel ve en yeni model akülü arabaları inceleyebilirsiniz.

20 Aralık 2019 303
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.