Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Akülü Sandalye

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Engellilerin sosyal yaşama karışabilmelerinde katkısı büyük olan akülü sandalye birçok avantaja sahip bir üründür. En başta kolları yormaması ve engelli kimselere konfor sağlaması gelmektedir. Gelişmiş olan modelleri konforun yanında güvenlik açısından da oldukça donanımlı olduğundan engellilerin seyahatleri sırasında yaşayabilecekleri kazalarında engellenmesine yardımcı olmaktadır. Birçok farklı segmentte üretilmiş sandalyeler arasında kendi ihtiyacınıza göre bir modeli kolayca bulmanız mümkündür.

Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

Akülü sandalyelerde çeşitler oldukça fazladır. Eğer dışarıda çok zaman geçiriyorsanız lityum iyon bataryaya sahip ürünler çok daha uzun mesafeler kat etmenizi sağlayacağından bu bataryaya sahip ürünleri seçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca çıkarılabilir bataryaya sahip ürünler batarya arıza yapınca onu değiştirmenizi kolaylaştıracaktır. Yine engelli sandalyelerinde ortopedik malzeme kullanıldığından emin olmanız gereklidir. Kalitesiz malzemeden yapılmış sırt ve oturak bölümleri zamanla yaralar oluşmasına sebep olabilir.

Akülü Tekerlekli Fiyatları

Birçok farklı fiyata akülü sandalye bulmak mümkündür. Genelde özellikler arttıkça fiyatlarda artmaktadır. Motor gücü yüksek olan sandalyeler yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Yine sandalyelerde ki güvenlik önlemleri de fiyatlarda artışa sebep olmaktadır. Hafif ve sağlam olması için üst düzey malzeme kullanılmış olan sandalyeler yine fiyat olarak yüksek olmaktadır. Ama alt segmentte özelliksiz olan modeller daha uygun fiyatlara bulunmaktadır. https://www.tekerleklisandalyeci.com/kategori/akulu-tekerlekli-sandalye internet sayfasında tam da aradığınız ürünleri bulabilirsiniz!

28 Mart 2022 161
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.