Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Ankara Günübirlik Turlarda Yeni Trend

Günübirlik turlar Ankara’nın en çok katıldığı eğlenceli gezilere dönüştü. Fakat öyle çok şikayet edilen operatör oluştu ki artık Ankara gezginleri günübirlik gezilere giderken memnun kalacağından emin olduğu operatörleri tercih ediyor. Burada yeni parlayan bir operatör farklı hizmetleri ve işine verdiği önem ile öne çıkmayı başardı. Geçtiğimiz yılı %97 memnuniyet ile bitiren bir Ankara acentesi olan Tatil Küpü sektörün bu açığını en iyi dolduran operatör oldu.

Tatil Küpü’nün Günübirlik turlar Ankara kategorisinde günübirlik kültür turları, günübirlik doğa turları, günübirlik deniz turları ve günübirlik kayak turları bulabilirsiniz. Online satışa sunulmuş olan tüm bu tur seçeneklerini güvenli ödeme sistemi ile satın alıp, rezervasyonu tamamlayabiliyorsunuz. Günübirlik veya konaklamalı tüm turlarda iptal durumunda bu operatör aynı gün %100 ücret garantisi sağlıyor. Bu durum Ankaralılara güven vermeye devam ediyor.

Kayak sezonunda Ankara’dan günübirlik kayak turları arasında en çok tercih edilen Ilgaz turu oluyor. Tatil Küpü bu turlarda yüksek model tur araçları ve bölgeye hakim rehber kadrosu ile farklı bir kaliteye sizleri eriştirebiliyor. Bunun yanı sıra araç içi ikramları ve güler yüzlü personel kadrosu huzurlu bir tura zemin hazırlıyor.

Yaz döneminde en çok tercih edilen günübirlik turlar ise Amasra turu ve Filyos turu oluyor. Bu iki turda da aynı kalite standardını sağlayan bu operatör geçtiğimiz yılın en hızlı büyüyen tur operatörü ünvanına sahip.

İlkbahar döneminde günübirlik turlar arasında Yedigöller turu öne çıkıyor. Bölgenin eşsiz doğası gereği her yıl yüz binlerce misafiri ağırlayan bu bölgeye her hafta günübirlik tur düzenleniyor. Tatil Küpü Yedigöller turunu ilkbaharın yanı sıra sonbahar döneminde de her hafta düzenliyor. Baharın en güzel günübirlik tercihi Ankara’dan Yedigöller olmaya devam ediyor.

Tüm bunların yanı sıra yılın 365 günü düzenlenen günübirlik turlar da bulunuyor. Bu turların başını her zaman olduğu gibi Kapadokya turu çekiyor. Kapadokya ‘nın yanı sıra Abant, Gölcük turları da yılın her döneminde düzenleniyor.

Günübirlik turlarda indirimler de sağlayan Tatil Küpü indirim hakkı için küçük bir işlem beklentisi içerisinde. Google Play Store üzerinde yayınlanan Tatil Küpü mobil uygulamasını indirmeniz günübirlik turlarda ve konaklamalı turlarda %10 ek indirim alma fırsatını sizlere sunuyor. Günübirlik turlarda tavsiye edilen firmalar arasında ilk sırada yerini koruyacağı şimdiden görünen Tatil Küpü ve ekibine başarılar dileriz.

3 Şubat 2021 200
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.