Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Astrolog, Astrolog, Doğum Haritası ve Astroloji

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Geçmişten günümüze birçok astrolog olduğu bilinmektedir. Köken bakımından Fransızcadan gelen söz konusu bu terim aslında bakıldığında yıldız falcısı anlamını taşımaktadır. Bazı durumlarda müneccim gibi kelimeler ile birlikte de anlatılsa da astrologların asıl amacının yıldız falına bakarak bireylerin gelecekleri hakkında birtakım bilgiler etmek olarak karşımıza çıkmaktadır. Buna göre bakıldığında sizler de astrologlar hakkında araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, konu ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Astrologlar

Geçmiş zamanlardan beri müneccim ile astrologlar çoğu zaman birbirleri ile kıyaslanmakta ve karıştırılmaktadır. Bu durumun böyle olmasındaki ana sebebin ise astrologlar ile müneccimlerin her ikisinin de yıldız falı ile ilgilenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir başka deyiş ile ikisinin de gök olaylarını yakın bir şekilde takip ettiği bilinmektedir.

Buna ek olarak astrologların bireylerin doğum haritalarını ortaya çıkarttığı karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu doğum haritaları ile birlikte bireylerin gelecekleri hakkında birtakım yorumlar yapılmaktadır. Buna ek olarak astrologların burçlar ile de yakından ilgili oldukları görülmektedir.

Doğum Haritası ve Astroloji

Doğum haritası ve astroloji birbirlerine oldukça yakından ilgili konular olarak görülmektedir. Astrologlar doğum haritası ve burçlar ile birlikte bireylerin bir çember şeklinde haritalarını çıkartmaktadır. Bu harita ise tam olarak on iki ev kısmına bölünmektedir. Bu ev kısımları ise bazı gezegenleri temsil etmekte, astrologlar gezegenlerle gelecek hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlamaktadır. Örneğin Astrolog Hülya Ataşçıoğlu

19 Kasım 2022 39
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.