Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Eğlence Hayatı

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Avşa Adası Gece ve Eğlence Hayatı ile meşhur özellikle şehir hayatından sıkılmış hareketli eğlence dolu bir tatil geçirmek isteyen kişiler için tam aranılan bir yerdir.

Avşa Adası Sadece yaz aylarında eğlence hayatı, doğa güzellikleri ve insanlarının sıcakkanlılığı nedeni ile özellikle İstanbullu tatilciler tarafından en sık tercih edilen tatil yerlerindendir. Avşa Adası eğlence mekanlarının çeşitliliği ve konaklamada bol seçenek sunduğundan tatilciler adayı ziyaret ettiklerinde memnun ayrılırlar.

Avşa Adası Eğlence Mekanları

Discolar

Avşa Adası’nda gece hayatında eğlence mekanları denince ilk akla gelen Tanz Disco’dur. Discolar mevkiindeki Tanz Disco yanında alternatif Liatris Disco ve Arena Disco’da hizmet vermektedir. Liatris ve Arena Bar’ın Tanz Disco’dan farkı sürekli konserler düzenleyip ünlü sanatçıları sahnelerinde konut etmesidir. Discolar mevkiinde eğlence hayatı 03:30’da sona ermektedir.

Barlar

Avşa Adası eğlence hayatının vazgeçilmezi Barlar Sokağı’dır. Avşa Barlar Sokağı’ndaki barlar Martı Bar, Squadron, Yaren Türkü Evi ve Yörem Türkü Bar’dır. Barlar sokağında eğlence 21:00’de başlayıp 02:00’de sona ermektedir.Gündüz Deniz Kum Güneş Eğlence Üçlüsü Avşa Adası’nda yaşınır

Avşa Adası Tertemiz kumsalı ve mükemmel denizi ile tüm tatilcilerin gözdesi durumundadır. Marmara Adası sınırlarında olan Avşa Marmara’nın orta kısmında yer aldığı için gerek Marmara iklimi gerekse Karadeniz ve Ege iklimine sahiptir. Birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için tarihi zenginlikleri ve doğal yapısı ile de tatilcileri cezp etmektedir. Avşa Adası’nı farklı kılan temiz koyları ile birlikte merkez plajında hiç bitmeyen hareketliliktir. Gündüz sahilde güneşlenip eğlenirken, Geceleri sahilde nargile keyfi ile yakamozun keyfini çıkartabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Konaklama İmkanı AVŞA ADASI’nda!

Tatiliniz için planladığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz adadaki pansiyon ve otel fiyatları ile de kendi konumundaki tatil yerleri ile kıyaslandığında çok daha makuldür. Şehir hayatına bu kadar yakın olup bu kadar temiz ve huzurlu tatil geçirebileceğiniz tek yerdir Avşa adası. Türkiye’nin en gözde adalarından olan Avşa Adası yabancı turistlerinde sıklıkla tercih ettiği tatil yeridir.

Bu yazda Eğlence ve Huzurun Adresi Avşa Adası’nda görüşmek dileği ile…


9 Ağustos 2022 1612
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.