Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Her şey Dahil Oteller

Avşa Adası her şey dahil oteller konseptinde tesislere sahip değildir. Avşa Adası’nda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, snack bar, akşam yemeği ile birlikte gece çorbası ve gün boyunca gönlünüzce ücretsiz fiyata dahil yiyip içebileğiniz 5 yıldızlı oteller maalesef yoktur.

Çünkü Avşa Adası konumu itibari ile maalesef bu kapasitede özellikleri kaldırabilecek bir otele ev sahipliği yapmamaktadır. Bunun ilk temel sebebi Avşa’da sezonun çok kısa sürmesidir. Bu yüzden Avşa’daki konaklama tesisleri genellikle apart-pansiyon ve butik otel konseptindedir.

Ancak Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde son 5 yıl içinde 3 büyük otel yatırım yaparak tesislerini yarım pansiyon konseptinde yaparak aquapark ve yüzme havuzlu olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

Bu oteller Altınkum Tatil Konakları, Afissia Garden Hotel ve Bahar Aqua Resort‘tur. Ayrıca Zeus Otel ve Ayberk Otel’de Avşa’da yarım pansiyon olarak hizmet sunmaktadır. Yine sabah kahvaltısı dahil olarak hizmet sunan Ciner Otel, Nehir Deluxe Otel ve Anı Motel‘de sizlere önerilerimiz arasında olacaktır.

7 Ekim 2018 49 okunma
YORUMLAR