Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Herşey Dahil Oteller

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Avşa Adası herşey dahil oteller konseptinde tesislere sahip değildir. Avşa adası herşey dahil otel konseptine en yakın Avşa Adası’nda sabah kahvaltısı, öğle yemeği, snack bar, akşam yemeği ile birlikte gece çorbası ve gün boyunca gönlünüzce ücretsiz fiyata dahil yiyip içebileğiniz 5 yıldızlı oteller maalesef yoktur.

Çünkü Avşa Adası konumu itibari ile maalesef bu kapasitede özellikleri kaldırabilecek bir otele ev sahipliği yapmamaktadır. Bunun ilk temel sebebi Avşa’da sezonun çok kısa sürmesidir. Bu yüzden Avşa’daki konaklama tesisleri genellikle apart-pansiyon ve butik otel konseptindedir.

Ancak Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde son 5 yıl içinde 3 büyük otel yatırım yaparak tesislerini yarım pansiyon konseptinde yaparak aquapark ve yüzme havuzlu olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

Avşa Adası Herşey Dahile yakın oteller Afissia Garden Hotel ve Bahar Aqua Resort‘tur. Ayrıca Zeus Otel de Avşa’da yarım pansiyon olarak hizmet sunmaktadır. Yine sabah kahvaltısı dahil olarak hizmet sunan Nehir Deluxe Otel  sizlere önerilerimiz arasında olacaktır.

9 Ağustos 2022 5685
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.