Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası’nda Ücretsiz Kamp Alanları 2024

Doğa tutkunlarının tercih ettiği kamp aktivitesini Avşa'da da yapmak mümkündür. Bizde Avşa Adası’nda kamp yapmak isteyenler için 2024 yaz sezonunda Avşa Adası’ndaki ücretsiz kamp alanlarını en güncel bilgiler ile bir araya getirdik.

Avşa Adası’nda Ücretsiz Kamp Yapılabilecek Alanlar

  • Çınar Koyu : Doğa manzaralı bir kamp alanıdır. Huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor. Geniş çadır alanları yer alıyor ancak kamp kurmak isteyenler için özel tuvalet ve duş imkanları bulundurmuyor. Bölge özel bir kamp alanı değildir.
  • Altınkum Koyu : Geçmiş yıllarda ücretsiz bir kamp alanı olan Altınkum Koyu 2024 yaz sezonunda sahil kenarında yapılan düzenlemelerden sonra artık kamp alanı için kullanılamıyor. Burada boydan boya kumsal bulunuyor ve çadırınızı kısa süreli kurup sezon başlamadan kamp yapabilirsiniz.
  • Karadut Koyu : Koy kendi başına doğanın tadını çıkarabileceğiniz bir ortam sunuyor. Avşa’da ücretsiz karavan kampı yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Ancak bunun için koydaki cafe işletmecilerden otopark kullanımı konusunda izin almalısınız.
    Kumtur Plajı : Çadır kampı yapmak isteyenler için Kumtur Plajı tercih edilebilir. Denize yakın konumu ve doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. Bölgede hiç bir özel tesis yoktur. Kamp öncesinde Jandarmadan izin almanızı tavsiye ederiz.
  • Tavşanlı Koyu : Deniz manzaralı bir kamp alanı olan Tavşanlı Koyu, doğayla iç içe bir ortamda tatil yapmak isteyenlere hitap ediyor. Bölgede bir adet cafe işletmesi yer alıyor. Burası ile görüşüp duş ve WC konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Tüm Avşa koylarını görmek için tıklayın.

Avşa Adası’nda Ücretli Kamp Alanları

avsa-camping

Avşa Camping

Avşa Yiğitler Köyü içerisinde ağaçlık özel kamp alanında kuruludur. Avşa’nın tek ücretli kamp tesisidir. Karavan parkı içinde idealdir. Denize uzaklığı 2 km’dir. Kamp ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

AVŞA CAMPING İLETİŞİM

Rezervasyon : 0544 188 11 10

Konum : Avşa Camping Nerede?

Avşa’da bu kamp alanları, çadır, kamp, karavan ile doğanın tadını çıkarmak isteyenler için harika seçeneklerdir. Ancak tavsiyelerimizi okuyarak yola çıkmanızda fayda vardır. Avşa adası tatilinizi keyifli ve unutulmaz kılmak için bu alanları değerlendirebilirsiniz! 🏕️🌞

Misafir Puanı
[ 1 / 5]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu