Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2019

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2019 yaz sezonunda haziran ayında kişi başı 40 TL, temmuzda 60, ağustos ayında ise 50 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası pansiyon fiyatlarının 2019 yaz sezonunda bu derece uygun olmasının sebepleri Avşa’da pansiyon sayısının çok olması ile birlikte rekabetin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

Avşa Adası sahibinden pansiyon fiyatları; denize sıfır apart-pansiyon, bahçeli müstakil pansiyon ve apartman dairesi konseptinde apart evlerin konumuna gör değişmektedir. 2018 yazında Avşa Adası pansiyonlarına talep en az Avşa Adası’ndaki havuzlu lüks oteller olan talep kadar yüksek olmuştur. Ancak rekabetten dolayı fiyatlar çok yükselmemiştir. Avşa Adası pansiyon fiyatları için 2019 yaz sezonunda 40 TL’den başlaması düşünülmektedir.

Avşa’daki pansiyon fiyatlarını etkileyen faktörler;

Pansiyon sahibinin fiyat politikası, pansiyon içindeki eşyaların yeni alınmış olması, pansiyona kiralanan dairelerin oda sayısının 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde değişmesi, pansiyonun merkeze olan uzaklığıdır.

Avşa Adası’nda havuzlu pansiyon var mı?

Avşa Adası tatilinde lüksü arayanların tercihi havuzlu pansiyonlar olacaktır elbette.. Fakat üzülerek söylüyoruz ki Avşa Adası’nda kiralık havuzlu villa pansiyon maalesef yoktur. Ancak müstakil olarak kiralayabileceğiniz bahçeli müstakil pansiyonlar vardır.

Avşa Adası’nda pansiyon seçerken mutlaka dikkat etmeniz gerekenler!

  • Pansiyonu kiralayacağınız sitedeki görsellerin birbirleri ile uyumu,
  • Pansiyon sahibinin telefondaki konuşmalarının tutarlığı,
  • Vaat edilen özellikler ile pansiyon fiyatının birbirine doğru orantılı olması,
  • Sizden talep edilen kaporanın 1 yada 2 günü geçmemesi,
  • Kiralamak istediğiniz pansiyonun talepleriniz ile uyuşması.

Avşa Adası Pansiyon Rezervasyonu Yaptırmadan Gelmeyin!

Avşa Adası ismi gibi bir adadır. Avşa genelini saran onlarca pansiyon vardır fakat Avşa müşterisi İstanbul, Tekirdağ ve Bursa’dan geldiği için pansiyonlarının rezervasyonunu günler öncesinden kalacağı tesisi seçerek arar ve yerini ayırtır. Bu yüzden kesinlikle adaya geldiğimiz de bir yer buluruz düşüncesi ile rezervasyonsuz Avşa’ya gelmeyin. İskeleye vardığınızda sizleri boş pansiyon diye yoldan çeviren komisyoncular karşılar. Bu kişiler ismi gibi komisyoncudur ve sizleri kendilerinin bile kalmayacağı talep olmayan yerleri pazarlamak isterler. Düşünün ki o kiralanan yerlerin reklamı iyi yapılmış olsa zaten o yerlerin iskelede pazarlanması söz konusu olamaz. Bu yüzde sizde aşağı da ismini yazdığımız pansiyon rezervasyon sitelerini tercih etmeniz hem kesiniz hemde güzel bir tatil geçirmeniz için son derece doğrudur.

Avşa Adası Güvenilir Kiralık Pansiyon Siteleri

Avşa Adası’nda güvenle pansiyon kiralayabileceğiniz trivago gibi 2az sayıda tatil rehberi vardır. Bunlar şuanda ziyaret ettiğiniz Avsaisland.com,  Avşa Tatil Rehberi, Avsavip.com, Otel10.com ve Avsaadasitatilrehberi.com’dur.  Bu saydığımız siteler sergiledikleri pansiyonları yerlerinde görerek fotoğraf çekimlerini yapmakta olup sahte ilan verilmesinin önlerine geçilmektedir.

5 Ekim 2018 69 okunma
YORUMLAR