Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Avşa Çevresinde Gidilebilecek Yerler: Erdek

Avşa’da tatil yaparken Avşa çevresinde başka yerler de keşfetmek isterseniz bizim önerimiz Erdek olacaktır. Erdek tarihi özellikleri, gezilecek köyleri ve plajları ile önemli bir tatil cenneti.

Kaynak: https://www.gorkemliyollar.com

Erdek’e Avşa’dan ulaşmak isteyenler feribotlar ile birkaç saatte Erdek’te olabilir.

Erdek’te öne çıkan başlıca noktalar Erdek plajları ve Kapıdağ yarımadası olacaktır. Erdek’te yerel lezzetleri deneyip çeşitli hediyelik eşyalar da alabilirsiniz.

Erdek’te için birçok tatil aktivitesi bulunuyor. Erdek’e gidecekler Görkemliyollar’daki Erdek gezi önerileri yazısına bakabilir.

Bu bölgede doğup büyümüş Görkem’in 55’ten fazla ülkedeki tecrübesiyle beraber harmanladığı yazıda Erdek’e gidip yapmadan dönmeyin dediği şeyleri okuyabilecek ve gezilecek en güzel noktalarını da öğrenebileceksiniz

Görkemliyollar’daki yazıda bahsedilen bazı tavsiyeler Erdek’in güzel ortamında çay içmek ve Kapıdağ koylarını keşfetmeyi içeriyor, devamı için yazıyı okuyabilirsiniz.

 

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu