Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Bandırma Psikiyatri Doktoru Tufan Güneş Randevu

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Bandırma Psikiyatri doktoru Uzman Doktor Tufan Güneş‘le ruhsal sorunları kökten çözmek için etkili bir adım atabilirsiniz. Randevunuzu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Psikiyatri Doktoru Uzman Doktor Tufan Güneş ruhsal sorunların bilimsel yollarla tedavisi için hizmet sunmaktadır. Günümüz insanını etkileyen birçok faktör de dikkate alınarak bireysel temelli bir yol haritası çizilmektedir. Çocukluk geçmişine de bakılarak yaşa uygun bir tedavi süreci gerçekleşmektedir.

Depresyon Nasıl Anlaşılır?

Depresyon durumundaki olan kişilerde günlük yaşamın devamını engelleyecek bir durağanlık olabilmektedir. Depresif ruh halinden farklı olarak suçluluk duygusu çok derin ve değersizlik hissiyle görülebilir. Yeme ve uyku sorunları yaşamdan kopma derecesine gelmiş olabilir.

Depresyon Tedavisi

Çağın yaygın hastalıklarından biri olan depresyon, kişilerin yaşam enerjisinin azalması, üzüntülü hallerinin geçmemesi durumudur. Depresif halden çıkmak için depresyonun derecesine göre bir tedavi sürecinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

  • Yaygın görülen belirtiler sizde de varsa en kısa sürede en iyi psikiyatri doktoru başvurularınızı yapabilirsiniz. Belirtilen duygular herkesin aklına gelen hislerdir. Fakat en az 3-4 haftadır bu hisleri yaşıyorsanız randevu almanız önerilir.
  • Sürekli uyku isteği, sabahları mutsuz uyanmak
  • Hayatı sürekli zor bir yer olarak görmek
  • Yaşamda eskiden yapılan hiçbir şeyden keyif almamak
  • Tüm olan bitenlerin daha kötüye gitmesi duygusu
  • Gelecekte olacaklara karşı derin bir endişe ve üzüntü duymak
  • Devamlı aksilik ve sıkıntı yaşadığını düşünmek, bu durumun geçmeyeceğine inanmak
  • Aynı aktiviteleri yapmaktan bıkmak, yalnız kalma isteğinin ağır basması

Çok uzun zamandır huzursuz hissetmek, kendine ve başkalarına karşı güvensizlik hissi psikiyatri randevu taleplerinizi gerektirebilir.

Uçuş Fobisi Nedir?

Uçuş fobisi olan kişilerde uçağa binmekten korkma olabilmektedir. Yüksekteki bir araçta kalmak bu süre içerisinde tam bir işkence halini alabilmektedir. Çocukluk döneminde uçakla ilgili yanlış bilgiler, uçakların genelde düşeceği korkusu gibi durumlar görülmektedir. Gökkuşağı Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi fobilerinizde size en etkili çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Psikolojik Sağlığı Koruma Çalışmaları

Psikolojik sağlığı koruma çalışmaları günümüzde iş yaşamı yoğun olan kişilerde sıkça gereken bir durumdur. Kendine yeteri kadar zaman ayıramayan kişilerde yaşamsal dengeyi kurmak için psikiyatrist tavsiye olarak Uzman Doktor Tufan Güneş‘le görüşebilirsiniz.

8 Ağustos 2022 214
TUFAN-GUNES
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.