Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Bayan Trençkot Modelleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Ver)
Loading...

Hem yaz aylarında hem de bahar aylarında dört mevsimlik olarak giyilebilen bayan trençkot modelleri, özellikle hafif kumaşlardan elde ediliyor. Daha çok spor ve rahat kombinler için kullanılan trençkot modelleri fermuarlı ya da düğmeli şekilde tasarlanıyor. İç kısmına ister tişört ister açık kollu tişörtler giyebilirsiniz. Altına ise tüm pantolon ve etek modellerini ekleyerek değişik bir trençkot tarzına sahip olabilirsiniz.

Klasik Bayan Trençkot Modelleri

Daha çok spor ve rahat bir tarz gibi görünse de, klasik tasarıma sahip bayan trençkot modelleri de bir hayli tercih ediliyor. Kullanımı oldukça rahat olan ve aynı zamanda yağmurluk niyetine de kullanılan bu trençkot modelleri farklı renk ve desenlere de sahiptir. Ekose desenler, geometrik desenler ve özellikle de son döneme damga vuran meve desenleri trençkotların arkalarında yer alıyor.

Düz Bayan Trençkot Modelleri

Düz renkli bayan trençkot modelleri daha kolay kombin edildiği için daha çok tercihler arasında yer alıyor. https://www.quzu.com.tr/trenckot-bayan adresi sunduğu hizmetle dilediğiniz ödeme seçenekleriyle alışveriş olanağı veriyor.

4 Haziran 2020 735
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.