Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

BCAA Nedir?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Aminoasitler insan vücudu için gerekli olan ve eksikliğine ağır hasarların ortaya çıkabileceği önemli bileşenlerdir. Bu bileşenlerin bazılarının dışardan takviye edilmesi gerekir. BCAA asıl anlamıyla çift halkalı aminoasitler vücudun tek başına üretemediği ve gerekli olan grupta yer alır. Bu kapsamda BCAA aminoasitlerinin dışardan hazır olarak alınması hayati önem taşır. Protein sentezi birçok hayati organda eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. Bundan dolayı BCAA’ların varlığı sorunsuz olarak protein sentezinin tamamlanmasında görev yapar. Vücudun ve kas sisteminin muntazam çalışmasında BCAA aminoasit grubu etkendir.

BCAA Proteinlerinin Kullanım Şekli Nasıldır?

Spor yapanlar özellikle ağır antrenman yapan gruplarda BCAA kullanımı oldukça yaygındır. Spora başlamadan önce ya da bitirdikten sonra kullanımı yapılabilen BCAA proteinlerinden kas kütleleri tam olarak fayda sağlar. Kas kütleri artışında etkili olan bu aminoasit grubunun kullanımı diğer ürünlerde olduğu gibi uzmanlar tarafından ayarlanmalıdır. Fazla ya da yanlış kullanımında bazı zararlarının olabileceği unutulmamalıdır. BCAA kullanımında direkt olarak kasa etkisi olduğu bulunmuştur. Karaciğerde süzülmeden kasa ulaşan BCAA proteinlerini https://www.protein34.com/en-iyi-BCAA  internet adresinden satın alabilirsiniz.

28 Mart 2022 366
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.