Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Bursa’dan Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

Bursa'dan Avşa Adası ulaşım Feribot ile en yakın Balıkesir Erdek'ten yaz aylarında Gestaş, Adalar 1 ve Marmara Roro gemileri ile yapılır. Kış aylarında Gestaş ve Adalar 1 gemisi Erdek'ten taşımacılık yapmaktadır.

Bursa’dan Avşa Adası’na Ulaşım

Eğer Bursa’da yada Bursa’ya yakın illerde oturuyorsanız Avşa Adası’na gitmek çok kolaydır. Bursa-Bandırma karayolu üzerinden Erdek’e gelip buradan yaz-kış Avşa merkeze giden Gestaş ve Adalar 1 arabalı vapur gemilerini kullanabilirsiniz. Yaz aylarında Marmara Roro gemileri de Avşa Adası ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Eğer Tekirdağ üzerinden gelecekseniz Tekirdağ-Avşa feribot arabalı vapur gemileri Tekirdağ Akport Limanı’ndan kalkmaktadırlar. Tekirdağ Avşa gemileri; Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Yavuz Naz, Adalar 1 ve Marmara Roro gemileridir. https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-ulasim adresinde İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten Avşa’ya ulaşım konusunda detaylı olarak anlatım yapılmıştır.

Misafir Puanı
[ 1 / 5]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu