Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Deck

Ağaç ürünleri insan yaşamının bir parçası haline gelmiştir. Bu ürünler evlerde kullanılan mobilyaların yanında dış mekanlarda da kullanılmaktadır. Su ile irtibatlı mekanlarda ağacın kullanılması söz konusu olmaktadır. Deck dış alanlarda, gemi-yat imalatında kullanılan bir malzeme olarak bilinmektedir. Ağacın işlenmesi ve su geçirmez hale getirilmesi ile oluşan bu malzeme ıslak kuru her türlü mekanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Deck ürünleri kullanıldığı alanlarda uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Seçilmiş özel ağaçların fabrikalarda önce doğal yollarla kurtulması ardından da fırınlarda neminin alınması ile oluşturulmuş deck malzemesi karo halinde de hazırlanmaktadır.

Deck Nerelerde ve Nasıl Kullanılmaktadır?

Deck malzemesi dış cephe kaplamalarında, gemi ve yat ve yapımında, balkon, havuz kenarları, teraslar, plajlar gibi su ile temas halinde bulunan tüm alanlarda kullanılmaktadır. Bu malzemenin döşenmesi sırasında alt kısma ızgara döşenmekte ve bu ızgara sayesinde su akıp gittiği için malzemeye zarar vermemektedir. Deck ürünleri karo şeklinde döşenip kolay bir şekilde yerinden çıkarılabilmektedir. Bu ürünleri incelemek için  https://salkimorman.com.tr/deck.htm sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

27 Temmuz 2020 1075
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.