Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Diş Macunu

Diş macunu yediğimiz yiyecek artıklarının diş yüzeyinde birikip zamanla diş taşı ve çürük oluşumunu engellemek için kullanılır. Aynı zamanda diş etlerinin sağlığı içinde diş macununun düzgün kullanımı önemlidir. Çünkü diş etlerinde de yiyecek artıklarından kaynaklı plak birikebilir bu da zamanla diş eti hastalıklarına yol açar. Doğal diş macunu ağız ve diş sağlığında vazgeçilmez bir üründür ayrıca temiz ve güzel görünümlü bir diş yapısı için günlük ve düzenli kullanımı önemlidir.

Diş Macunu İçerikleri Nasıl Olmalıdır?

Diş macununda florür maddesi kesinlikle bulunmalıdır. Dişin bakterilere karşı korunmasında ve çürükleri engellemede çok önemli bir maddedir. Bunların dışında diş macunları diş eti iltihabı ve diş taşlarını önleyici maddeler de içerir. Ağız sağlığının en önemli koruyucu maddesi olduğu kadar, temiz ve estetik bir diş yapısına sahip olmak içinde doğal diş macunu kullanımı önemlidir. Diş macunu seçerken diş çürüklerini önleyen flor maddesi içeren diş macunları kullanılmalıdır. Sağlıklı gülüşler ve ferah bir nefes için günlük kullanıma uygun diş macunlarına https://www.dermokilshop.com/dis-macunu  sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

27 Temmuz 2020 1057
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.