Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Dudak Dolgusu Fiyatları

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Dudaklarını büyütmek veya yaşanan deformasyonları gidermek isteyen insanlar için dudak dolgusu estetiği yapılmaktadır. Kişinin isteğine bağlı olacak şekilde seçilen dolgu enjekte edilmektedir. Operasyonun içeriğine göre fiyat belirlenmektedir.

Kalıcı dudak dolgusu, geçici dudak dolgusu, üst veya alt dudak dolgusu olmak üzere uygulanacak bölgeler seçilmektedir. Çoğunlukla dudak büyütme operasyonu yapılmaktadır. İmplant, enjeksiyon ve cerrahi uygulamalar olmak üzere kategorilere ayrılan operasyonun ücreti uygulamanın içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Dudak Dolgusu Çeşitleri

Dolgu estetiğinin yapılacağı bölge ve uygulanacak dolgu maddesi değişiklik göstermektedir. Dudak dolgusu çeşitleri genellikle Afrodit, Eros, Venüs ve Hera olarak isimlendirilmektedir. Kalıcı dudak dolgusu en az tercih edilen uygulamadır. Dudağa şekil vermek için silikon implant uygulanmaktadır. Geçici dudak dolgusu ise en çok tercih edilen uygulamadır.

Belirli aralıklarla dolgu yenilenmektedir. Bireyin vücudundan alınan yağ dokuları veya yapay dokular enjekte edilmektedir. Üst dudak dolgusu üstteki çukuru belirginleştirmek veya büyütmek için yapılırken alt dudak dolgusu yalnızca alt dudağın belirginleşmesi için yapılan uygulamadır. Detaylı bilgiler için https://www.dryusuftopal.com/dudak-dolgusu/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

9 Ağustos 2022 456
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.