Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Elektrikli Isıtıcı

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı, bir odaya ısı sağlayan elektrikli bir cihazdır. Süpürgelik veya elektrikli zeminden farklı olarak, evinizin ısıtma sistemine doğrudan bağlanmaz. Bunun yerine standart bir prize takılır ve önündeki havayı ısıtır. Elektrikli bir ısıtıcının iki ana parçası vardır. Bunlar bir fan ve bir ısı eşanjörüdür. Fan, ısıtıcının alt kısmına soğuk hava üfler ve üstündeki sıcak havayı emer.

İçerideki sıcak havadan gelen ısı, ünitenin bir tarafındaki kanatçıklardan yükselir. Tepeye ulaştığında, o taraftaki menfezlerden çıkar. En yaygın elektrikli ısıtıcı tipine konveksiyon ısıtıcısı denir. Çünkü sıcak hava doğal konveksiyon akımlarıyla yükselir. Bununla birlikte, konveksiyon akımları yerine kızılötesi radyasyon kullanan radyan ısıtıcılar da vardır.

Modern elektrikli sobaların çoğu aslında kombinasyonlu ocaklar ve konveksiyonlu ısıtıcılar çıkmaktadır. Bu aşamada son zamanlarda elektrikli ısıtıcı modellerinin üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bütün bu bilgiler ışığında elektrikli ısıtıcıların son zamanlarda çok daha kaliteli bir şekilde üretildikleri bilinmektedir. https://www.kumtel.com/tum-isiticilar internet sayfasında en yeni modelleri inceleyebilirsiniz.

27 Eylül 2022 125
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.