Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Emzirme Atleti

Bebek emziren anneler tarafından sıklıkla kullanılan bir ürün olarak bilinen emzirme atleti, kullanımı oldukça rahat bir üründür. Göğüs bölgesinde bulunan sütyenden geri kalan kısım penye ya da pamuklu kumaştan yapılarak üretilmektedir. Açılıp kapanabilme özelliğine sahip bu atlet modelleri her emzirme sırasında sütyen ve atletin çıkartılması olayını rafa kaldırmaktadır. Tüm bir atlet konumunda olan bu ürün, yalnızca göğüs ucunun açılabilir özelliğe sahip olması sonucu tüm anneler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almasına olanak sağlamıştır. Emzirme atleti alımı sırasında karın bölgesi değil göğüs bölgesi öçlüleri dikkate alınmalıdır.

Emzirme Atleti Avantajları

Emziren bayanların en büyük yardımcılarından bir tanesi olarak bilinen emzirme atleti birçok avantajı beraberinde getirmektedir. En büyük avantajı her emzirme döneminde kıyafet değişiminin yapılmasına gerek duyulmamasıdır. Kolaylıkla açılabilen göğüs ucu ile emzirme işlemi hızlıca yapılabilmektedir. Ayrıca üretim aşamasında kullanılmakta olan kumaş türleri özellikle bebekle temas edeceği için son derece özenle seçilmekte ve böylelikle annenin rahatlığı sağlanmaktadır. Sütyen kısmı anneye rahatsızlık vermeyecek şekilde bol kesim üretilmektedir. Bu atlet modelleri için https://www.bebemango.com/emzirme-atleti-k-32.html sitesinden faydalanabilirsiniz.

24 Ağustos 2020 852
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.