Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

En İyi Kamp Yerleri Rehberi 2022

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için bahsetmek istediğimiz konu Türkiye’nin en iyi kamp yerleri olacak. Çünkü bizler biliyoruz ki kamp yapmayı seven bir çok insan var. Gelin isterseniz size bölge bölge kolaylık olması açısından sıralayalım.

kabak-koyu-mugla-fethiye

Kabak Koyu Fethiye

  • Fethiye Kabak Koyu

Burası birinci derecede SİT alanıdır. Dolayısıyla koruma altına alınmıştır. İyi bir kamp bölgesi olmasının yanı sıra taş ve ince kum karışımı bir kumsalı vardır.

uzungol-gezilecek-yerler

Uzungöl Trabzon

  • Uzungöl / Trabzon

Trabzon uzun göl için bir tanımlama yapın derseniz burasının en konforlu kamp bölgelerinden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Ünü yalnız Türkiye’de değil dünyanın bir çok noktasından da bilinir. Buna bölgedeki turist çeşitliliği ve fazlalığından şahit olabiliyoruz.

Çat Vadisi

Çat Vadisi

Fırtına Deresi’nin kıyı şeridine konumlanan tesiste yöresel kahvaltı, mıhlama ve bal çeşitleri, mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında yer almaktadır. Fırtına Deresi’nin sesini dinlerken bir yandan da bu doğa güzelliğinin eşsiz keyfini yaşayabilirsiniz. Bölgede bulunan ağaç dallarındaki kara kovanlarda geleneksel bal üretimleri yapılmaktadır. Bu nedenle arılara karşı hassasiyeti olanların dikkat etmesi gerekmektedir.

27 Ağustos 2022 69
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.