Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Erkek Çanta

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Avşa Adası yaz tatilinde Çantalar sadece kadınlar değil, erkekler tarafında da çokça tercih edilen aksesuarlar arasında. Kadınlar gibi çok sayıda çantaları olmasa da erkekler çanta seçiminde işlevsellik ve uzun ömürlülüğe dikkat ediyor. Hipicon Kanken Fjallraven, Doughnut, Loxen, Chivit, Rains, XD Design gibi gibi markaların erkek çanta modellerini müşterileri ile buluşturuyor.

Erkek Çanta Modelleri

İş adamları tarafından tercih edilebilecek çantaların yanı sıra sırt çantası modelleri de dikkat çekiyor. Özellikle Kanken Fjallraven marka çantalar spor bir tarzda, hem sırt hem de el çantası olarak kullanılabiliyor. Ayrıca sarı, kırmızı lacivert renklerde olan bu çantalar kadınlar tarafında da tercih ediliyor. Süet evrak çantaları, postacı çantaları, omuz çantalarının yanı sıra son zamanlarda laptop çantaları da alıcı buluyor.

Özellikle korucu kılıfları sayesinde teknolojik aletlerin korunmasını sağlayan ve evrakların da konulabileceği bölmeleri olan bu çantalar farklı renkleri ile dikkat çekiyor. Deri çantalarda genel olarak siyah rengi hakimken seyahat çantası, sırt çantası gibi spor modellerde çok farklı renk seçenekleri bulunuyor.

https://www.hipicon.com/erkek/canta bağlantısı üzerinden en yeni trend erkek çanta modellerini inceleyebilir ve hemen sepete ekleyebilirsiniz.

21 Mayıs 2019 388
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.