Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Eşofman Nedir? Doğru Kombin Olur?

Yoğun iş temposundan sonra daha rahat hareket etmek için giyilen kıyafete eşofman adı verilir. Terletmez kumaş yapısı sayesinde rahatlıkla 4 mevsim kullanmanıza imkân sağlar. Üzerinize yapışmadığı için vücudunuzda göstermek istemediğiniz yerleri de daha fit göstermenizi sağlar.   Pamuk, polyester ve elastan kumaşlarıyla yapılır. Her renk ve model seçeneği bulunur. Bayan, erkek ve çocuklar içinde uygun eşofman modelleri de vardır.  Bedeninize uygun olarak üretildiği için size uygun bulmanız kolaydır. Eşofman alt üst olmak üzere 2 parçadan oluşan bir takımdır. İster tunik şeklinde eşofman isterseniz de fermuarlı modelleri kullanarak şıklık yaratabilirsiniz. Dışarıya çıkarken giydiğiniz bir eşofman takımını bir gözlük takarak ya da bir ayakkabıyla şıklık yaratabilirsiniz.

Eşofman Takımı Seçerken Nelere Dikkat etmeliyiz?

Eşofman takımı seçerken rahatlığın ve konforun ön planda tutulması gerekir. Fiyatlarına göre değil de özelliğine bakılarak alınması en doğru tercih olacaktır. Fiyat düştükçe eşofmanlar kumaşın kalitesi düşer. Bu yüzden daha çok kumaşın kalitesine bakılarak almanız daha doğru olacaktır. 4 mevsimde kullanabileceğiniz özellikte olması gerekir. Yazları terletmeyen kumaşlar siz yürürken siz spor yaparken sizi boğamayacaktır. https://www.tommylife.com.tr/erkek-esofman-alti  bu linke tıklayarak siz de bu ürünlerden birine güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

28 Eylül 2020 749
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.