Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Ev Terliği Nasıl Seçilir?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Evdeki rahatlığın en baştaki formülü rahat giyinmenin ve onun tamamlayıcısı olan ev terliği pek çok insan için vazgeçilmezdir. Özellikle yaz mevsiminde ki terlik modellerinin nasıl olacağı herkes tarafından merakla bekleniyor. Alacağınız ev terliği seçiminde bazı noktalara dikkat edilmelidir. Gün boyu ayakta durduğunuz zaman ayaklarınız şişebileceği için bir numara büyük terlik almanız gerekebilir. Onun için ev terliği için sabah alışveriş yapmanız daha doğru olacaktır.

Böylece doğru numara terlik almış olacaksınız ve kötü sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Bayanlar rahatlıktan çok modeline daha fazla önem verebilir. Ama bu sağlığınız için yanlış olacaktır. Bu yüzden ev terliği ortopedik ve ayağınıza uyumlu olmalıdır. Satın alacağınız terliğin ayağınıza ne büyük ne de küçük olacak bir numara olmamasına dikkat etmelisiniz.

Ev Terliği Modelleri

Ev terliği alacaksanız kesinlikle mevsime uygun terlik almalısınız. Yazın sıcak günlerinde giyecekseniz sandalet şeklindeki plastik terlikleri, kışın soğuk günlerinde giyecekseniz de yünlü olan ve kalın pamuklu ev terliği seçilmelidir. Alacağınız terliği iki ayağınıza da giyerek denemelisiniz. Ayaklarınızda sorun varsa ve buna göre ayakkabı kullanıyorsanız terliğinizi de aynı şekilde tercih etmelisiniz. Gerekirse özel sipariş ile almalısınız. Terliğin hava alması da önemli bir konudur.

Nasılsa açık terlik hava alıyor diye düşünmeyin terliğin üst ve ön bölümlerinin hava alacak şekilde delikli olmasına mutlaka dikkat edin ve böyle modelleri tercih edin. Hem sağlığa uygun hem de en şık modelleri https://www.madamecoco.com/terlikler/ sayfasında bulabilirsiniz.

9 Ağustos 2022 268
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.