Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Fermuar Elcik Modelleri

Fermuarların en üst ve en alt kısımlarında yer alan fermuar elcik modelleri kancalı, maçalı, plastik ve deri tasarımlara sahiptir. Tüm hırkalarda, eşofmanlarda, pantolon ve eşofman altı modellerinde kullanılan fermuarların birbiriyle uyum içerisinde elde edilen elcik kısımları mevcuttur. Fermuar kısmıyla aynı materyal kullanılarak elde edilir.

Fermuar Elcik İmalatı

Uç ve üst kısımda yer alan fermuar elcik modellerinde aynı zamanda kemik ve naylon materyallere de rastlayabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda ve ağırlıkta yapılan elcik kısımları sayesinde fermuarlar rahatlıkla açılır ve kapanır. Düz modellerin yanı sıra şekilli ve figürlü modeller de mevcuttur. İhtiyaca yönelik bir şekilde ve kullanılacağı fermuar boyutuna yönelik şekilde hangi şekil ve boyutta olması gerektiğine karar verebilirsiniz.

Fermuar Elcik Fiyatları

Toptan fiyatları açısından her zaman daha uygun olan fermuar elcik modelleri gram hesabıyla da temin edilebilir. Sizler de kurumsal ya da bireysel olarak ürünlerinize ihtiyaç duyduğunuz modelleri tek tıkla https://www.ecefermuar.com.tr/tasarim-elcikler adresinden güvenle ve online olarak satın alabilirsiniz. Kısa sürede ulaşımı sağlanır.

25 Şubat 2021 280
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.