Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Her Bütçeye Uygun Tatil İmkanı Avşa’da!

Her Bütçeye Göre Tatil İmkânını Bulabilirsiniz Avşa Adası’nda. Daha çok apart ve pansiyonların bulunduğu adada 3 adet havuzlu 1 adet aquaparklı otelde yer almaktadır. Apart ve pansiyon fiyatları oldukça ekonomiktir. Denize sıfır konumda 100’den fazla tesisin yer aldığı Avşa Adası her ailenin bütçesine uygun tatil seçenekleri ile Marmara Bölgesi’nde mutlaka gelip görmeniz gereken yerler arasındadır.


Bu Yaz Neden Avşa Adası’nı tercih etmelisin?  • Yaz tatili ve ya hafta sonu kaçamağı için adayı tercih eden tatilciler için ada da her bütçeye uygun konaklama ve yemek çeşitleri bulunmaktadır. Tercih edebileceğiniz seçenekleri sıralayacak olursak.
  • Lüks oteller ada da tatil yaparken tüm imkânlardan yararlanmak isteyen tatilciler için büyür fırsatlar sunmaktadır.
  • Butik oteller tatillerini Avşa adasında geçirmek isteyip hem ekonomik hem sıcak bir ortamda bulunmak isteyen tatilcilerin tercih ettiği konaklama biçimleri arasındadır.
  • En az 2 günlük, haftalık ya da aylık kiralanabilen apart evler ada da tatil yapmak isteyip yalnız ve özgür olmayı tercih edenler için tercih sebebidir.
  • Adanın yöresel lezzetleri tatilciler için hem ekonomik hem de keyifli bir yemek imkânı demektir.21 Ocak 2017 270 okunma
YORUMLAR