Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Kamu Misafirhaneleri Neler? Misafirhanelerde Kimler Kalabilir? Fiyatları Ne Kadar?

Misafir Puanı
[ 2 / 5]

Hemen hemen her kesimden insanın rahatlıkla konaklamak istediği konaklama türünden biride misafirhanelerdir. Geçici olarak bir barınma türü olan misafirhaneler hem özel hemde kamu şeklinde olabilmektedir.

Misafirhaneler genellikle devlet kurumları tarafından, kurumun kendi personelleri ve ailesi için barınma ihtiyacına çözüm olarak sunulmaktadır.

Misafirhanelerde ücret tarifesi olarak genellikle cüzi bir ücret karşılığında konaklana bilinmektedir.

Not: Dsi Misafirhanesi Fiyatları  konusundan güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Devlet kamu misafirhanelerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Dsi Misafirhanesi
  • Polisevi
  • Öğretmenevi
  • Karayolları Konukevi
  • Meteoroloji Misafirhanesi
  • Maliye Misafirhanesi
  • Tcdd Misafirhanesi

Yukarıda sıralanan kamu misafirhaneleri Türkiye genelinde sıklıkla tercih edilen hemen hemen her kesimden insanın rağbet gösterdiği misafirhanelerden olmaktadır. Kamu Misafirhanelerinden konaklama imkânı bulunurken aynı zamanda, güvenilir ve kamu güvencesinde bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Kamu Misafirhanelerinde Çok cüzi ücretlere konaklama fırsatı bulunurken Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulunan bu misafirhanelerde çok ama çok cüzi ücret karşılığında konaklama imkânı sunulmaktadır.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Konaklayabilir;

Kamu misafirhanelerinde yeni çıkan resmî gazetedeki yönetmeli gereği sivil vatandaşlarında artık konaklamalarına fırsat sunulmaktadır. Nitekim sivil vatandaş konaklama fiyatı ile kamu personeli konaklama fiyatı farklılık göstermektedir.  Dsimisafirhanesi.com

Kamu Kampları Başvuru Tarihleri Ne Zaman,

Kamu misafirhanelerinden ziyade aynı zamanda kamu kamplarıda bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en bilineni dsi gümüldür kampı olmaktadır. Kamp başvuruları genellikle şubat mart nisan aylarında alınmaktadır. Her Kamu kurumunun kamp başvuru tarihleri farklılık göstermektedir.

29 Ağustos 2022 66
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.