Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Kanguru

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Bebeklerin ebeveynleri tarafından kolayca taşınmasını sağlayan hiçbir eşya kanguru kadar adına uygun olamazdı.

Bebekleri vücudun taşımasını sağlayan, böylece yetişkinlerin ellerini serbest bırakıp kolaylık sağlayan, hatta bu arada bebeğin anne veya babası ile temas etmesine imkan verdiği için onu rahatlatıp sakinleştiren, bağlamalı taşıyıcılara kanguru adı verildi. Bu tanımlama bütünüyle yerine oturdu. Yavrularını önündeki kesesinde taşıyan dişi kanguru böylece tüm annelerin yardımına koştu, endüstriyel ürün tasarımcılarına da  ilham verdi.

Kanguru Modelleri

Pek çok renk ve desende kanguru modeli vardır fakat öncelikle sağlam ve dayanıklı olması göz önüne alınmalıdır. Bu yüzden bebek eşyası üretimi yapan, tanınmış marka ürünlerini her zaman tercih edin. Boyanmasında kimyasalların kullanıldığı çeşitlerden kaçının. Bebek kangurularda çoğunlukla dışa dönük biçimde taşınır, böylece o küçük insan hem dünyayı keşfedebilir hem de anne veya babasından ayrılmamış olur. Sağlamlık bebeğin ağırlığı tümüyle kanguruda kalacağı için çok önemlidir. Ürünlerin çoğunlukla kilogram limiti vardır, lütfen bu limitleri aşmayın. Aradığınız çeşitlere https://www.kraftbaby.com/kanguru formatı üzerinden ulaşabilirsiniz.

29 Kasım 2019 305
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.