Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Kemik Fermuar

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Dişli bölümlerinde polyester kullanılanlar kemik fermuar çeşitleridir. Hem boyut hem de renk seçenekleri oldukça fazladır. Günlük yaşantının her anında karşımıza çıkar. Örneğin çantalar bulunmazlar ise eşyalar düşerek zor durumlar meydana gelir. Dolayısıyla bozulduklarında hayatımız zorlaşır. Ayrıca kılıflarda da kullanılır.

Günümüzde her renk tonunda ürün bulmak mümkündür. Renklerine kullanıldıkları ürünün tonuna göre karar verilir. Son dönemlerde modern ayakkabı çeşitlerinde de görülür. Bu sayede tarz olma imkanı elde edilir.

Kemik Fermuar Modelleri

Piyasada en çok tercih edilen fermuar modellerdir. Hırka, kazak, çanta gibi ürünlerde sıkça kullanılır. Kazakların arkasına yerleştirilerek güzel bir görüntü oluşturulur. K3 dipli, K10 kombi, K6 separe ve K10 separe modellerden bazılarıdır. Ayrıca K3 kombi ile K3 separe gibi seçeneklerde vardır. Bunları hangisi uygunsa o takılır. Barındırdıkları özelliklere göre seçenekler değişir. Fiyatları etkileyen birçok unsur vardır.

Üretildikleri maddelerin malzemeleri, kaliteleri ve boyutları bunlar başlıca unsurlardır. Kalite oranları ile kemik fermuar fiyatlar arasında doğru orantı vardır.En moda fermuarlar için https://www.ecefermuar.com.tr/kemik-fermuarlar bu linki tıklayıp ürünleri inceleyebilirsiniz!

9 Ağustos 2022 558
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.