Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Keten Gömlek

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Keten gömlek, genellikle pamuklu, ancak bazen ipek veya yünlü ketenden yapılmış bir gömlektir. Keten gömlek genellikle dokunulduğunda serindir ve hafif bir dokuya sahiptir. Düğünler veya resmi akşam yemekleri gibi daha şık günler için genellikle lüks bir seçim olarak kabul edilir. Keten gömlekler de çok yönlüdür – ruh halinize ve kıyafetinize bağlı olarak yukarı veya aşağı giyilebilirler.

Keten gömlek, bitkilerin sak ve keten liflerinde bulunan ince bir lif olan ketenden yapılan bir gömlek türüdür. Keten çok güçlü bir elyaftır ve genellikle takım elbise ve önlük gibi yüksek kaliteli giysilerin yapımında kullanılır. Keten ayrıca masa örtüleri, peçeteler ve diğer giyim eşyaları için bir kumaş olarak kullanılır.

Keten Gömleklerin Temizliği Zor Mu?

Keten gömlek ürünlerine bakım yapmak için onu kuru bir yerde tutmalısınız. Asabilir veya bir giysi presine yerleştirebilirsiniz. Giysi presiniz yoksa, büyük bir plastik torbaya koyabilir ve kuruması için balkonda veya ön bahçede bırakabilirsiniz. En kaliteli keten gömlek ürünlerine göz atmak için https://www.beyyoglu.com/erkek-gomlek/ web sitesine giriş yapmanız gerekir.

9 Ağustos 2022 203
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.