Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Kimono Modelleri

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Kimono modelleri, çoğunlukla kadınlar tarafından giyilen bir Japon geleneksel giysisidir. Kimono modelleri genellikle pamuklu, omuzlarda geniş uçları olan ve bele doğru daralan tek bir kumaş parçasından yapılan bir giysi olarak tanımlanabilir. Kimono modeli yüzyıllardır var ve tören kıyafetleri, resmi kıyafetler dahil olmak üzere birçok işlevi var. veya günlük giyim. Kimonoların tasarımı ve yapımı, yaz mevsiminde hava koşullarına dayanıklılık veya artan hareketlilik gibi farklı ihtiyaçları karşılamak için tarihi boyunca çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Hakama olarak da bilinen bir kimono modeli, Japonya’da erkekler tarafından giyilen geleneksel bir dış elbisedir. Bornoz, kullanıcının kolayca ve özgürce hareket etmesine izin veren gevşek oturan stili ile karakterizedir. Bol giysiler, vücuda tam olarak oturması için kolayca ayarlanabildiklerinden daha rahat olma eğilimindedir.

Kimono Nedir?

Kimono modelleri genellikle zarif olarak görüldüğü için genellikle çok güzel olarak kabul edilir. Kimono’nun bol kesim stili vücudun kıvrımlarını da vurgulayarak kullanıcıyı daha çekici hale getirir. Ek olarak, kimononun derin rengi canlılık ve yaşam izlenimi verebilir. Kimono ürünlerine https://www.mizalle.com/kimono-modelleri sitesinden ulaşabilirsiniz.

9 Ağustos 2022 207
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.