Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Kitap Bastırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Bir yazar olarak, önce bazı önemli ve önemli noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Yazarlar, bir kitabı yayınlamak için yayıncıya başvurmadan önce, bir kitabı yayınlamanın tarihini ve sürecini iyi bilmelidir. Eserin yazarı bitmiş esere ve bitmiş esere sahip olmalıdır. Yayıncıyla iletişime geçip kitap bastırmak istiyorum . “Nasıl kitap yayınlayabilirim?” şeklinde sorularınız ciddiye alınmaz. Bu nedenle yayıncının dediği gibi, ilk bitmiş esere, kitabın dosyasına sahip olmanız gerekir.

Kitap Bastırmak İstiyorum Neleri Göz Önünde Bulundurmalıyım?

Kitabınızı basabilecek yayıncı kitabınızdaki dosyaları değerlendirmeden önce kitabınızın tamamlanmış olması önemlidir. Kitap bastırmak istiyorum diyenlerin dikkatine. Bitmemiş ve bitmemiş kitaplar yayıncı tarafından dikkate alınmaz. Kitap dosyaları, kitabınızı inceleyen yayıncıların kitabınız için fikir edinmelerini sağlayan dosyalardır. Kitabınız sadece yayıncının önünde değil, değerlendirme aşaması da tüm yayıncılar tarafından zaman içinde genişliyor.

Kitap Bastırmak İstiyorum Ama Sabırlı Olamıyorum Ne Yapmalıyım?

Kitap yayınlamanın ciddi bir iş olduğunu, zaman ve sabır gerektirdiğini unutmayın. Düzgün hazırlanmış kitabın dosyaları görüntülenecek ve yayıncı tarafından derhal iade edilecektir. Kitap dosyası oluştururken yapılacak ilk şey kendinizi tanıtmaktır. Bu nedenle lütfen önceki kitapları, makaleleri vb. ekleyin. Lütfen faaliyetinizi tanımlayın. Kitap bastırmak istiyorum isteğiniz için sabırlı olmanız gerekir.   https://ikinciadamyayinlari.com.tr/kitap-bastirmak/  sitesinden detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

9 Ağustos 2022 335
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.