Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Kumlama Makinesi Ne İşe Yarar?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Sanayi sektörlerinin hemen hemen hepsinde kullanılan kumlama makinesi, firmaların yapmış olduğu boya ve kaplama öncesi hazırlık aşamalarının başında geliyor. Ayrıca yüzey pürüzlendirme ve temizleme işlemlerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Kumlama makinesi çeşitleri çalışma bakımından  farklı gruplarda incelenmiş olsalar da nozullu ve türbinli olmak üzere ikiye ayrılırlar. Nozullu kumlama makineleri basınçlı hava ve granül tozunun püskürtülmesi ile işlevini yürütürken, türbünli makineler ise bağlı oldukları motordan güç alarak işlemini tamamlar. Nozul makineler genel anlamda boya, pas, kir gibi etkenlerde tercih edilir. Çelik bilya olarak bilinen türbünli makineler sac, profil, boru gibi malzemelerde kullanılırlar.

Kumlama Makinesi Fiyatları

Kumlama makinesi üretimi yapan firmaya bağlı olarak farklı boy ve ebatlarda üretilirler. Buna bağlı olarak kumlama makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Kumlama makinesi fiyatları belirlenirken üretilen makinenin cinsi, kullanım alanı ve ölçüsü etkili olur. Kumlama makineleri seyyar kumlama makinesi, mermer ve doğal taş kumlama makineleri, askılı kumlama makinesi ve tamburlu kumlama makinesi çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Kumlama makinesinin tüm çeşitlerine uygun fiyatlar ile sahip olmak için https://www.sanayiden.com/seyyar-kumlama-makinesi adresinden satın alabilirsiniz.

8 Ağustos 2022 237
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.