Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Ünlü isimlerden Müge Anlı belirli aralıklar ile tekerlekli sandalye bağışı yapmaktadır. Birçok kişi Müge Anlı tekerlekli sandalye modelinin ne olduğu merak etmektedir. Ünlü ismin bağışta bulunduğu tekerlekli sandalye modelleri genel olarak akülü ve elektrikli modellerdir. Öte yandan bu modeller dışında üretici markanın çok sayıda ürünü de bulunmaktadır. Bu ürünler ise tuvaletli model, manuel model ve asansörlü sandalyelerdir.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Özellikleri ve Fiyatı 2022

Bağışta bulunan ürünlerin sahip olduğu özellikler genel olarak şu şekildedir. Ürünlerin tamamı ısıl işlem görmüş PVC’den üretilmektedir. Katı plastik bir forma sahip olmasından dolayı Müge Anlı tekerlekli sandalye oldukça dayanıklıdır. Öte yandan modellerin tamamı 2 yıl garantili olarak müşterilere iletilmektedir. Ayrıca ürünler özel tekerlek ve fren sistemine sahiptir. Bu sayede oldukça güvenlikli ürünlerdir. Akülü modellerde ise özel akü şarj ekipmanı da alıcılara hediye edilmektedir. Akülü modellerin ortalama çalışma süresi ise 8 saattir. Şart süresi ise 45 dakika ile 60 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Tekerlekli sandalyelerle ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.tekerleklisandalyeci.com/blog/icerik/muge-anli-tekerlekli-sandalye-bagisi Adresini ziyaret edebilirsiniz.

17 Ekim 2022 157
müge anlı tekerlekli sandalye
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.