Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Oksijen Depolayacağınız Bir Tatil İçin: Erikli

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Erikli Edirne’nin Keşan ilçesindeki bir köydür. Doğa harikası olarak bilinen Erikli köyü doğal kumu ve akvaryuma benzeyen denizi ile meşhur olmuştur. Erikli seyahatinizde mutlaka Saroz Körfezi, Erikli Tuz Gölü ve İbrice limanını görmelisiniz. Aksi takdirde Erikli’yi gezmiş sayılmaz sadece Erikli’den geçmiş olursunuz. Saroz körfezi sizlere doğa ile iç içe bir tatil keyfi sunacaktır. Bir zamanlar Osmanlı’nın su ihtiyacını karşılamak için kullanılan Erikli Tuz Gölü’nde göçmen ve yerel kuşlar yaşamaktadır. Erikli Tuz Gölünü ziyaret edip bu kuş türleri arasından en bilineni olan flamingoları izlemeye ne dersiniz? Dalış yapmak için en popüler yerlerden olan İbrice Limanı kayaların deniz ile birleştiği bir noktada sizi beklemektedir. Suda çok fazla deniz kestanesi bulunduğu için paletle girmenizi önermekteyiz.

Erikli’nin Doğal Güzellikleri

Erikli’nin yıllar boyu doğal güzelliğini korumuş görülmesi gereken duraklarını anlattığımız yazımızda Erikli seyahatinizde görmeden dönmemeniz gereken yerleri listelediğimizde Saroz Körfezi, Erikli Sahili, İbrice Limanı, Erikli Tuz Gölü, Gökçetepe Tabiat Parkı, Mecidiye ve Gökçetepe Kalesi sıralanmaktadır. Gezinizi yaptıktan sonra ise Erikli pansiyonlarında konaklayabilirsiniz. Seyahatinizi planlamak için Erikli pansiyon fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve bütçenize uygun olan seçeneklerden birine hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Erikli’de Konaklayabileceğiniz Otel Konseptleri

Erikli tatil otelleri konsept olarak her şey dahil, yarım pansiyon ve butik oteller olarak gruplandırılabilir. Erikli tatilinizde konaklayabileceğiniz oteller lüks işletmelerden ziyade doğa ile iç içe mütevazı tesislerdir. Erikli pansiyonları; Yiğit Pansiyon ve Aqua Resort Otel ziyaretçilerini bekleyen popüler otellerdendir.

 

9 Ağustos 2022 370
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.