Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Oto Koltuk Modelleri

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Bebekler, doğdukları andan itibaren seyahat yapabilme özgürlüğüne sahiptir. Ancak bebekler ve belirli yaş grubu çocuklar için mutlaka otomobillerde oto koltuk modellerine yer verilmesi gerekiyor. Otomobillerin arka koltuğunda yer alması gereken bu koltuk modelleri sayesinde, bebeklere ve çocuklara gelebilecek tüm zararlar ve kazalar en aza indirgenmiş oluyor.

Oto Koltuk Modellerinde Taşıma Özelliği

Taşıma özelliği bulunan ve aynı zamanda oto koltuk tasarımına dönüşme özelliği bulunan bu koltuk modelleri genel olarak 3 farklı pozisyona girebiliyor. Oldukça geniş iç hacmi sayesinde, bebeklerin sırt ve kalça bölgelerini sıkmadan uzun süre oturmalarını ve hatta uyumalarını sağlıyor. 5 farklı yükseklik özelliğine sahip olan bu koltuk modelleri, tamamen bebeğin boyuna ve kilosuna göre de ayarlanabiliyor.

Oto Koltuk Modellerinde Koruma Özelliği

Oto koltuk olmasının yanı sıra taşıma koltuğu olarak da kullanılan bu modellerde rüzgârdan ve güneşten koruma sistemi yer alıyor. Bu sayede bebekler oldukça güvenilir seyahatlere tanıklık edebiliyor. Sizler de bebeklerinize güvenli sürüşler sunabilmek adına https://www.pegperegoshop.com.tr/oto-koltuklari adresini kullanabilirsiniz.

28 Şubat 2020 452
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.