Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Parlak Gümüş Alyanslar

Gümüş alyanslar söz yüzüğü olarak da tercih edilen modellerdir. Sevgilinize almanın dışında annenize de alabileceğiniz alyansların gümüş olması sayesinde kararma yapmaz. Hassas ciltler için uygundur ve kaşıntı, kızarıklık gibi rahatsızlıklar vermez. Alyansların ince görüntüsü, kadınların ince parmaklarında çok güzel durur. En çok sevilen aksesuarlardan olan alyanslar sözlerde ve nişanlarda çok kullanılsa da hediye olarak diğer özel günlerde de alınabilir.

Gümüş Alyanslar Neden Kullanılır?

Gümüş alyanslar kadınların aksesuar olarak kullandığı modellerdir. Klasik tasarımların yanında çizgili alyanslar, rodyum kaplama, noktalı alyans, tuğralı alyans, mat parlak alyans gibi alyanslar vardır. Yalnızca kadınlar değil, erkeklerin de kullanacağı alyans modelleri vardır.

Kadınların kullandıklarına göre daha kalın yapıda olan bay gümüş alyanslar düz bombeli olabileceği gibi taşlı da olabiliyor. Taşları gümüş renginde veya altın renkte tercih edilir. Kadınlarda bu taşlar özellikle daha parlak ve daha renkli şekilde kullanılır. Çizgi şeklinde alyansın ortasından geçen taşlar, daha düzel bir görünüm katar. En güzel gümüş alyans modelleri için https://www.gumush.com/gumus-alyans sitesini ziyaret edebilirsiniz.

27 Mart 2021 178
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.