Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Peeling ile Siyah Noktalara Son

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Yaz tatili öncesi özellikle karma ve yağlı cilde sahip olan kişilerin yakından tanıyacağı siyah nokta problemi, diğer cilt problemleri içinde belki de en can sıkıcı olanıdır. Çünkü siyah noktalar, düzenli aralıklarla uygulanan bazı cilt uygulamaları sayesinde giderilip azaltılsa da, zamanla tekrar boy gösterirler. Bu da kişiler için büyük bir problem haline gelir. Fakat yine de, göze batan yoğun siyah nokta görünümü büyük oanda azaltılabilir ve ciltteki gözenekler kolaylıkla temizlenebilir. Çeşitli peeling ürünleri ile mümkün hale gelebilecek olan bu durum, hafta bir ya da iki kez uygulanmalı ve cilt arındırılmalıdır.

Neden Peeling Yapmalıyız?

Genel olarak cildi temizleyici, güzel kokulu bir sıvı ve minik taneciklerin karışımından oluşan peeling, ciltteki ölü derilerin atılmasını ve içi kirle dolup siyah nokta oluşturmuş gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Bu nedenle temel cilt bakımı ve temizliği ürünlerinden birisidir. Lakin cildi yıpratmamak adına çok sık uygulanmamalıdır. Önemli bir diğer nokta ise bu ürünle satın alınırken içeriği kontrol edilmeli, kaliteli markalar seçilmelidir. Ürün, cilt tipinize uygun olmalıdır.

21 Mayıs 2019 277
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.