Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Pleksi Levha Ürün Özellikleri

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Pleksi levha renkli ve renksiz çeşitleri olan plastik bir malzeme olarak bilinir. Saydam ve yarı saydam özellikleri rahat işlenebilen kesilebilen ve hafif yapılarıyla birçok renkli çeşidi bulunan ürünlerdir. O pleksi levhalar plastik cam olarak da tanımlanabilirler. Pleksi levha kolay işlenebilen, kesilebilen, delinebilen ve piyasa koşullarında genel olarak 1,5 veya 2,5 mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunabilir.

Camdan daha dayanıklı ve hafif olma özelliği neticesinde yüksek oranda tercih edilirler. Pleksi levhaların genleşme katsayısı, yoğunluk, yumuşama noktası gibi teknik özellikleri standartlara uygun ve polimer sayısı yüksek bir üründür.

Pleksi Levha Ebatları

Pleksi genel özellikleri ile ışık geçirgenliği yüksek ve darbelere dayanıklıdır. Dayanıklılık standardı camdan altı kat daha fazla olup kırıldığında herhangi bir yaralanmaya neden olmaz. Pleksi levha ısıya ve iklim şartlarına karşı mukavemetlidir. İhtiyacınıza uygun değişik ebatlar ile üretilebilen buna paralel olarak en az da indirilebilen ölçülerde pleksi levha önemli ekonomik avantaj sağlarlar.

Günümüz şartlarında kullanım alanlarını her geçen gün geliştiren pleksi levhalar bankacılık sektörü ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda cam yerine tercih edilmektedirler. İhtiyaç olduğu takdirde en uygun fiyatlar ile https://www.polikarbonlevhafiyatlari.com/kategori/pleksi-akrilik-levha sitesinden satın alım yapabilirsiniz.

9 Ağustos 2022 362
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.