Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Resmetmenin Farklı Bir Seviyesi: Airbrush

Kağıdın üzerine boya fışkırtan bir kalem ile resim yaptığınızı hayal edin ne kadar hoş değil mi? İşte bu hobinin adı Airbrush. Aslında hobinin adı değil tekniğin adı desek daha doğru olacak. Göz alıcı renk seçimleri ve bu aşırı fantastik farklı yöntem ile resim yapmak oldukça eğlenceli olmalı. Usta ellerde adeta fırçaya dönüşen bu püskürtme kalemi ile inanılmaz detaylandırmalar yapılabiliyor. Adeta canlıymış gibi çizilen resimler insanları hayretler içinde bırakıyor. İnsanları zaten asıl şaşırtan da bu resimlerin bir boya püskürten bir cihazla yapılmış olması.

Airbrush Boya Seçimi

Olabildiğince canlı renk seçimi yapmaktan yanayım. Bu hobiyi yaparken en kaliteli boyaları tercih etmenizde fayda var. Gerek kullanmış olduğunuz cihazın mekanizmasını gerek çiziminizin kalitesini düşünmeniz gerek. Geri dönütleri daha olumlu olan ve insanlar tarafından daha çok beğenilen ürünleri almanız sizin için çok çok iyi olacaktır. Sizde Airbrush hobisine başlayın ve boya püskürten kaleminiz ile harikalar yaratın. Yapmış olduğunuz resimlere siz bile inanamayacak ve hayran kalacaksınız. Ne duruyorsunuz hemen başlayın… En iyi Airbrush malzemelerini https://www.hobi24.com/sprey-ve-airbrush-boyalar adresinden bulabilir ve alabilirsiniz.

24 Kasım 2020 600
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.