Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Söz Elbiseleri

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Dünya evine girmede ilk adım olan söz gününde şık olmak isteyen hanımların tercih ettiği söz elbisesi özel tasarıma sahip ürünlerdir. Genelde hanımlar bu elbiselerde sadeliği tercih ederler. Çünkü söz aile arasında yapılmaktadır. Bunun yanında onların hareketlerini kısıtlamayacak bir tasarıma da sahip olmasını da isterler. Çünkü söz kesildikten sonra yapılan kutlamalarda gecenin keyfini çıkarmak ve sevdikleriyle eğlenmek onların hakkıdır.

Hanımların seçtiği söz elbisesi modelleri genelde midi abiyelerden seçilmektedir. Yapılan mekâna göre abiyelerin uzun olanları da seçilebilmektedir. Fakat daha samimi bir ortam olduğundan bu tarz elbiseler uygunsuz kaçabilir.

Söz Elbisesi Fiyatları

Sade modeller seçildiğinden dolayı genelde söz elbiseleri uygun fiyatlı olmaktadır. Mini abiye modelleri arasından seçim yapan hanımlar şık modelleri rahatlıkla bulabilirler. Kaliteli kumaştan yapılmış son moda tasarım sahip parçalar isteyen hanımların ise biraz daha fazla maliyete katlanması gerekebilir. Fakat bu konuda birçok site sık sık indirim yaptığından dolayı son moda kesime sahip abiyeleri uygun fiyatlara almak isteyen hanımlara tavsiyemiz abiyeler satan siteleri takip etmeleridir. Bu siteyi de mutlaka takip listenize almanızı öneririz.  https://www.iconasline.com/soz-elbiseleri sayfasında bu ürünleri inceleyebilirsiniz!

8 Ağustos 2022 244
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.