Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Tesettür Bluz Modelleri

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Eskiden beri kıyafet anlayışında var olan bluzlar, tesettürlü bayanlar için de oldukça ideal formlarda üretilmişlerdir. Bu sayede tesettür bluz modelleri birçok kadının kullanımına sunulmuştur. Çok büyük kolaylık sağlayan bluzlar, en kurtarıcı parçalardan biridir. Her giysi ile farklı şekillerde kombin yapılarak giyilebilir.

Tesettürlü bayanlar için tasarlanan bluzlar, daha kapalı bir forma sahiptirler. Kol ve yaka kısımları açıl değildir. Bluz etek uzunluğu da en az bel aşağısına kadar gelmektedir. En çok tercihe edilen bluz modellerinden biri, alt eteği geniş bir açıyla inen bluzlardır. Bu modeller tesettürlü bayanlar için tam bir örtme işlemi görmektedir.

Tesettür Bluzların Kullanımı

Tesettürlü bayanların kıyafet seçimlerinde çok fazla yer alan bluzlar, hemen hemen her mekana uyum sağlamaktadır. Buna göre tesettür bluz modelleri arasında seçim yapmak oldukça zordur. Konsepte göre bluz seçimleri daha mantıklı olacaktır. Tesettürlü bayanlar, bluz altlarına uzun etekleri kombim ettiklerinde çok daha şık bir görünüme kavuşmaktadırlar. Bluzlar altına giyilecek kalem etekler oldukça harika bir duruş sergilerler. Birbirinden tarz bluzlar için https://www.paqu.com.tr/bluz Linkine göz atabilirsiniz.

8 Ağustos 2022 723
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.