Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Tesettür Giyim Modellerinden Kot Tunik

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Tunik tatilde yanınızda olmazsa olmazlarınız arasındadır. Tunik omuzlardan kalçalara kadar uzanan bir kıyafet çeşididir. Özellik ile tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biridir.  Her mevsimde kullanılabilecek modelleri bulunmaktadır. Hem etek hem de pantolonlar ile kolaylık ile kombin yapılabilmektedir.

Sıklık ile pantolon tunik kombinleri yapılarak yeni tarzlar oluşturulmaktadır. Burada önemli nokta size yakışan doğru parçayı bulmaktır. Etek ve tunik kombinleri yapılırken vücut ölçülerine dikkat edilmelidir. Tunik modelleri içinde kot tunik daha çok tercih edilmektedir. Hem kullanımı hem de kombin yapması daha kolaydır.

Kot Tunik ile Kombin

Günlük hayatımızda en çok kotu tercih ediyoruz. Hemen hemen her şey ile uygun bir kombin yapılabilmektedir. Kot tunik modelleri ile şık olabilirsiniz. Kot tuniğinizi giymeye karar verdiniz. Uygun bir pantolon, spor ayakkabı ya da babet bunların yanına uygun renkte bir şal ile çok hızlı bir şekilde ne giyeceğinize karar verebilirsiniz. Hem rahat hem de şık olmak aslında bu kadar zor değil. Kot tunik modellerinden düğmeli, düğmesiz, cepli, kemerli ve mavinin tonlarında bulunan tunikler pantolonunuza en uygun olan tuniği bulmak sanıldığı kadar zor değil. Aradığınız tuniği bulmak üzere https://www.nurhira.com/tesettur-tunik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

26 Eylül 2019 572
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.