Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Tesettür Tunik Kalıp Boyları

Kombin özelliklerini tamamlarken zaman kaybetmeye artık gerek kalmadı. Tesettür ikili takım modelleri sayesinde tasarımlar ortaya konulabilir. Tesettür tunik birden fazla renk çeşitleri bulunuyor. Kırmızı,  siyah sarı, mavi gibi desenli çeşitleri sayesinde kombinler ortaya çıkarılabilir. Payetli kırmızı pullu penye üzerine mutlaka kırmızı bir salaş pantolon giyilebilir. Siyah bir ayakkabı eşliğinde de kombin artık tamamlanmış olur. Tesettür tunik  boyları 76 cm olup, arka boy uzunluğu ise 86 cm’dir. Göğüs 100 cm ve bel kısmı ise 100 cm olarak belirlenmiştir. Pantolonun boyu 95 cm, bel kısmı 68 cm ve paça kısmı 40 cm oranındadır. Pul payet takımı ile gözler üzerinizdedir.

Tesettür Tunik Modellerinin Desenleri 

Tesettür tunik modeli olan tunikler, yaz aylarında çokça tercih edilebiliyor. Ön kısmı düğmeli, yan kısmı metal bir detaydan meydana geliyor. Kumaş polyester ve elastan kumaş ile karışım halindedir. Mevsimsel açıdan kullanıma uygundur Ürün 84 cm’dir. Ayrıca yıkanırken en fazla 30 derece sıcaklığa dayanabilir. Standart ölçüsü S bedendir. Fakat her bedene uygun çeşitleri üretilemeye devam ediyor. Dilerseniz https://www.paqu.com.tr/tunik  adresimizi inceleyerek alış-veriş yapabilirsiniz. Bu sayede ürün hakkında net bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

1 Eylül 2021 49
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.