Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Timeturk ve UcuzUcuyorum.com Avşa’yı Yazdı !

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Yaz ayları ve Ramazan Bayramı iyice yaklaşmışken , hatta kapıdayken ve buna bağlı seyahat planları yapılıyorken Türkiye ‘deki tatil adaları da yaz ayları için bu planlara dahil olmaya devam ediyor. Çok sayıda adanın bulunduğu ülkemizde Avşa Adası ise tatilciler için en popüler adalardan birisi .

Bunun son ispatı ise uçak bileti satış uygulaması ucuzucuyorum.com ve ünlü haber sitesi TimeTurk ‘te yayınlanan ve Avşa’nın da yer aldığı Türkiye’deki en popüler tatil adalarını makalelerle tanıtırken Avşa’ya da yer verdiler . Türkiye’deki adalara nasıl gidileceği  , neler yapılacağı ile ilgili bilgilerin de olduğu yazılara göre en gözde Türk Adaları şunlar :

Cunda & Avşa (Balıkesir ) , Bozcaada & Gökçeada (Çanakkale) , Şövalye Adası (Fethiye) , Kızkalesi Adası (Konya), Akdamar Adası (Van) , Kekova Adası (Antalya) ve İstanbul Adalar. Timeturk’te çıkan habere En Güzel Türk ve Yunan Adaları bağlantısı ile ulaşabilirsiniz .

Avşa Rehberi

Bilet satış uygulaması ucuzucuyorum.com ise Avşa için özel bir rehber yazı yayınladı ve Avşa ‘nın tarihini , plajlarını, kalacak yerleri ve Avşa içinde ulaşımın nasıl yapıldığı bilgilerini okurlarıyla paylaştı. Avşa ‘nın  İstanbul ‘da ikamet edenler ve kısa süreliğine İstanbul ‘a gezmeye gelenler için güzel bir kaçış noktası olduğunun da altının çizildiği rehberde

Yayınlanan bu rehber yazıda Altınkum ve Tavşanlı Plajları , Avşa’nın en güzel iki plajı olarak yer alırken , bu ikisini Karadut ve Kumtur Plajları takip etti. Aynı şekilde Balıkesir ‘in diğer bir adası olan Cunda da başka bir yazıda tanıtıldı. Avşa Adası ile ilgili bu yazıya Avşa Rehberi bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avşa’ya Gelmek İsteyenler İstanbul’a Uçmalı

Uçak bileti portalı Avşa’ya gelmek isteyenlerin en rahat şekilde İstanbul’dan ulaşabileceklerinin altını çizerek İstanbul dışında yaşayanların önce İstanbul’a uçmaları gerektiği belirtildi . Yenikapı’dan ulaşım imkanı ile Avşa’ya rahatça ulaşılacağı da Avşa’ya gelmek isteyenlere aktarıldı .

 

Avşa ‘ya İstanbul dışından gelecek olanlar İstanbul’a uçak bileti fiyatlarını ucuzucuyorum uygulamasının İstanbul Uçak Bileti sayfasından da karşılaştırabilirler .

9 Ağustos 2022 834
avsa-adasi-rehberi
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.