Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Uzun Etekli Mayo Modelleri

Açıklık sevmeyen bayanlar sıklıkla etekli mayo modelleri tercih ederler. Uzun ve ince kumaşı sayesinde rahatlıkla hareket edilebilir. Fırfırlı ve püsküllü etekler ile şıklık yaratılabilirsiniz. Etekli mayoların içinde zayıf ve çekici bir görünüm elde edilebilir. Kumaşların dayanaklığı ile en güzel tatili siz geçirebilirsiniz.

Mini Etekli Mayo Modelleri

Uzun etekli mayo modelleri yerine tercih edilen bir diğer modeller ise mini etekli modellerdir. Mayoların kumaşı ve deseni sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecektir. Etekler sayesinde istemediğiniz bölgeleri rahatlıkla kapatabilir ve gizleyebilirsiniz. Mini etekleri fırfır ve püskül detayı ile kullanabilirsiniz. Uygun bir pareo ve sandalet ile sahil akşamlarında şıklık yaratabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mayo Modelleri

Birbirinden farklı model ve renklerde üretilen etekli mayo modelleri her bütçeye uygun fiyatlarda satışa sunulur.  Sizler de kendi bütçeniz ile uygun fiyatlı renklerden yana tercih yapabilirsiniz. Dilediğiniz modeli indirim ve kampanyalar sayesinde daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatlı tüm modellere https://www.argento.com.tr/mayo-2 link adresine tıklayarak göz atabilirsiniz.

25 Şubat 2021 295
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.