Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Work and Travel Programı Nedir?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Work and Travel programı, katılımcıların dünyayı dolaşırken işlerini sürdürme ve uzaktan çalışma fırsatı bulduğu organize bir deneyimdir. Work and Travel programı, programın uzunluğu, her gruptaki insan sayısı, topluluğu ne tür insanlardan oluşturduğu, programın nereye gittiği, katılımcıların ne tür kaynaklara erişebildiği vb. gibi farklı faktörlere göre değişir.

Work and Travel programı size doğrudan iş sağlamaz. Katılımcılar programa genellikle tam zamanlı bir pozisyon, serbest müşteriler veya ellerinde kendi işleri ile dünyayı dolaşırken kariyerlerinde bir sonraki adımı atmaya hazır olarak gelirler.

Kağıt üzerinde Work and Travel programı böyle görünür. Bu tanımlamanın size söylemediği şey, yaşamı değiştiren, dünyayı sarsan ve tüylerinizi diken diken eden Work and Travel programının nasıl olabileceğidir.

Work and Travel Programına Neden Katılmalı?

  • Her öğrenci Work and Travel programının yarattığı eşsiz fırsattan en az bir kez yararlanmalı – yetişkin yaşamına girmeden önce eşsiz bir macera yaşama şansı.
  • ABD’de harika ve eşsiz bir tatil geçirmek,
  • Amerikan kültürünü ve Amerikan Yerlilerinin zihniyetini tanımak,
  • Anadili İngilizce olan kişiler arasında İngilizce bilgisini geliştirmek için en etkili yolu kullanmak,
  • Amerika’nın şimdiye kadar sadece filmlerden bilinen en ilginç köşelerini ziyaret etmek,
  • Deneyim ve para kazanmak
  • Gidecek kişiler Amerika’ya vize, uçak bileti gibi formaliteleri dert etmezler ve gerçek bir “öğrenci seyahati” yaparak yolculuğun tadını çıkarırlar.

Linki tıklayarak Pisa Kulesi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

 

24 Mart 2022 323
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.