Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

ADANAZ APART MOTEL

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Avşa Adası merkezinde olan Adanaz Apart Motel; Avşa Adası’nda apart otel konseptinde denize yakın konumda misafirlerini ağırlamaktadır. Avşa Adası’nda uygun fiyatlara ekonomik bir tatil keyfi sunan Adanaz Apart Motel’i tercih edebilirsiniz. Adanaz Apart Motel’de isteğe bağlı kahvaltı servisi mevcuttur.

Adanaz Apart Motel Oda Özellikleri

Adanaz Apart Motel’in odalarında standart olarak  klima, TV, WC, duş ve 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz wi-fi hizmeti vardır.

Adanaz Apart Motel’in Konumu

Adanaz Apart Motel, Avşa Adası’nın merkezinde iskeleye 30 metre uzaklıktadır.

Adanaz Apart Motel’in Fiyatları

Fiyatlar dönemsel olarak değişmektedir.

8 Ağustos 2022 1486
YORUMLAR
Avatar
Harun çalışkan 22 Ağustos 2019

Öncelikle avşaya ilk gelişimiz ve vapurdan indiğimden itibaren avşadan aldığım süper enerji dolu bir elektrik aldık sonrasında tesis çalışanları Zeynep hanım Sebahat hanım ve coşkun abi adamın dibi hepsi çokiyi sevgi dolu candan insanlar bize sunmuş oldukları hizmetlerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve Allah Nasib ederse bundan sonra gelmeyi istediğim ve tercihlerimin başında gelen ilk yer adanaz motel canınız

Cevapla
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.