Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları

Misafir Puanı
[ 1 / 5]

Avşa Adası Yiğitler Köyü Avşa merkeze 5 dk. mesafededir. Yiğitler Köyü aslında kendi başına bir tatil beldesi olmak ile birlikte koylara yakın olması sebebi ile tercih edilmektedir. Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde hizmet veren temiz apartlar, pansiyonlar ve kalitesi misafir deneyimleri ile kanıtlanmış 2 yıldızlı yada belediye ruhsatlı oteller hakkında bilgiler ve müstakil pansiyonların bilgileri sayfamızda paylaşılmıştır. Şimdiden Altınkum plajına yakın, kadınlar plajına gelen misafirleri konumu itibari ile en çok ağırlayan Yiğitler Köyü’ndeki pansiyonlarda iyi tatiller dileriz.

AVŞA ADASI YİĞİTLER KÖYÜ

AVŞA ADASI YİĞİTLER KÖYÜ

Yiğitler Köyü Hakkında

Hala bakirliğini ve doğallığını koruyan bu yerleşim merkezi Avşa Adası’na gelen misafirlerin bir zaman sadece adadaki plajlara giderken gördüğü Yiğitler Köyü bugünlerde adanın cazibe merkezi haline gelmiştir. Çünkü koylara en yakın oteller ve havuzlu aquaparklı, yarım pansiyon işletilen, bahçeli pansiyonlar ağırlıklı olarak Yiğitler Köyü’ndedir.

YİĞİTLER KÖYÜ PLAJI

YİĞİTLER KÖYÜ PLAJI


Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları

BAHAR AQUA RESORT YİĞİTLER

BOZYİĞİT APART EVLER YİĞİTLER

MAVİ MARMARA

AFISSIA GARDEN HOTEL YİĞİTLER

ALYA APART YİĞİTLER

SEVİM APART YİĞİTLER

OK APART YİĞİTLER

MELİS APART YİĞİTLER

LAVINIA OTEL YİĞİTLER

Temiz Aile Pansiyonları Avşa Yiğitler’de!

BERFU APART YİĞİTLER

GÖNÜLVER APART YİĞİTLER

YİĞİTLER KÖYÜ PANSİYONLARI

YİĞİTLER KÖYÜ PANSİYONLARI

Avşa Adası Yiğitler Köyü Tavsiye Edilen Pansiyon ve Oteller

 • Bahar Aqua Resort Otel,
 • Mavi Marmara Konaklama Tesisi,
 • Afissia Garden Hotel,
 • Lavinia Butik Otel,
 • Batu Suit,
 • Erdoğan Pansiyon,
 • Sevim Apart,
 • Oya Apart,
 • Ok Apart,
 • Melis Apart,
 • Alya Apart.
YİĞİTLER MİLLET BAHÇESİ

YİĞİTLER MİLLET BAHÇESİ

Yiğitler Köyü’nde geçtiğimiz yıllarda hizmete giren adanın ilk yıldızlı tesisi Afissia Garden, Avşa‘nın ilk aquaparklı ve havuzlu tesisi Bahar Aqua Resort 2021 yaz sezonunu yüzde yüz doluluk oranı ile geçiren tesisler arasında yer aldı. Ayrıca Yiğitler Köyü’nde hizmete giren doğa ile iç içe onlarca aile apartı bahçeli ve denize yakın olması sebebi ile adaya gelen tatilciler tarafından büyük ilgi görmektedir.

YİĞİTLER MİLLET PARKI

YİĞİTLER MİLLET PARKI

Özellikle mutaasıp ailelerin tercih ettikleri Yiğitler Köyü apart ve pansiyonları arasında Mavi Marmara Otel, Lavinia Butik Otel, Ok Apart, Sevim Apart, Batu Suit, Erdoğan Apart, Melis Apart, Alya Apart sitemiz editörlerinin yerinde incelediği önerebileceğimiz güvenilir aile pansiyonları arasında yer alıyor. https://www.avsaadasikonaklama.com/yigitler-koyu/ adresinden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

BAHAR MOTEL'DEN YİĞİTLER KÖYÜ MANZARASI

BAHAR AQUA RESORT’TAN YİĞİTLER KÖYÜ MANZARASI

YİĞİTLER MİLLET BAHÇESİ

YİĞİTLER MİLLET BAHÇESİ

Millet Bahçesi

Marmara Adalar Belediyesi tarafından tamamlanan Millet Bahçesi projesinin de Avşa Adası‘na 5 dk mesafedeki Yiğitler Köyü’nde turizmin gelişmesi adına büyük önem taşıdığı biliniyor.

ALTINKUM PLAJI

ALTINKUM PLAJI

Adanın En Güzel Koyları Yiğitler Köyü’nde!

Bir zamanlar Avşa Adası’na gelen tatilcilerin sadece adadaki koylara gitmek için önünden geçtiği Yiğitler Plajı geçtiğimiz yıl belediye tarafından yapılan düzenlemelerle adaya yakışır bir hale geldi. Işıklandırma, banklar ve halı saha ile modern bir görünüme kavuşan Yiğitler Köyü sahil kordunu gece yürüyüşleri ve dost sohbetleri için de vazgeçilmez bir alan oldu. Ayrıca adanın en güzel koyları olan Altınkum, Çınar, İncir, Karadut ve Kadınlar Plajıda Yiğitler Köyü’nde yer alıyor.

ŞARAP FABRİKASI

ŞARAP FABRİKASI

Şarap Fabrikaları

Avşa’nın meşhur ADA KARASI şaraplarının üretildiği 2 adet şarap fabrikası Bortaçina ve Büyülübağ’da Avşa Adası Yiğitler‘nde yer alıyor. Bu tesisleri gündüz mesai saatleri içerisinde adaya geldiğinizde gezip tadım yapabilirsiniz.

KARADUT PLAJI

KARADUT PLAJI

Doğa Yürüyüşleri ve ATV Gezileri için İdeal

Adayı saran yemyeşil zeytin ağaçları ve üzüm bağları ile doğasına hayran kalacağınız Avşa Adası sadece denize girip geceleri eğlenmek için değil doğa yürüyüşleri ve ATV gezileri için idealdir.

AVŞA'DA ÜZÜM BAĞLARI

AVŞA’DA ÜZÜM BAĞLARI

Sizde daha önce Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde tatil yaptıysanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik etmek adına yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Unutmayın güzel şeyler sadece paylaştıkça çoğalır…


17 Ekim 2022 18934
avsa-adasi-yigitler-koyu
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.