Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Ver)
Loading...

Avşa Adası Yiğitler Köyü otelleri ve en ucuz apart pansiyonlar avsaisland.com’da!. Avşa merkeze 5 dk. mesafedeki Yiğitler Köyü aslında kendi başına bir tatil beldesidir. Hala bakirliğini ve doğallığını koruyan bu yerleşim merkezi Avşa Adası’na gelen misafirlerin bir zaman sadece adadaki plajlara giderken gördüğü Yiğitler Köyü bugünlerde adanın cazibe merkezi haline gelmiştir. Çünkü koylara en yakın oteller ve havuzlu aquaparklı, yarım pansiyon işletilen, bahçeli pansiyonlar ağırlıklı olarak Yiğitler Köyü’ndedir.


Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları

ALTINKUM TATİL KONAKLARI

BAHAR AQUA RESORT

AFISSIA GARDEN HOTEL

SEVİM APART

OK APART YİĞİTLER

MELİS APART

 

ALYA APART YİĞİTLER

SİBEL APART

BERFU APART YİĞİTLER

 

Lüks Oteller ve Aile Pansiyonları Avşa Yiğitler’de!

Yiğitler Köyü’nde geçtiğimiz yıllarda hizmete giren adanın ilk yıldızlı tesisi Afissia Garden, Ada’nın ilk havuzlu oteli Altınkum Tatil Konakları ve Avşa’nın ilk aquaparklı ve havuzlu tesisi Bahar Aqua Resort 2020 yaz sezonunu yüzde yüz doluluk oranı ile geçiren tesisler arasında yer aldı. Ayrıca Yiğitler Köyü’nde hizmete giren doğa ile iç içe onlarca aile apartı bahçeli ve denize yakın olması sebebi ile adaya gelen tatilciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Özellikle mutaasıp ailelerin tercih ettikleri Yiğitler Köyü apart ve pansiyonları arasında Ok Apart, Sevim Apart, Batu Suit, Begüm Apart. Melis Apart, Alya Apart sitemiz editörlerinin yerinde incelediği önerebileceğimiz güvenilir aile pansiyonları arasında yer alıyor.

BAHAR MOTEL'DEN YİĞİTLER KÖYÜ MANZARASI

BAHAR AQUA RESORT’TAN YİĞİTLER KÖYÜ MANZARASI

Botanik Park

Marmara Adalar Belediyesi tarafından proje aşamasında olan Botanik Park projesinin de Avşa Adası‘na 5 dk mesafedeki Yiğitler Köyü’nde turizmin gelişmesi adına büyük önem taşıdığı biliniyor.


ALTINKUM PLAJI

ALTINKUM PLAJI

Adanın En Güzel Koyları Yiğitler Köyü’nde!

Bir zamanlar Avşa Adası’na gelen tatilcilerin sadece adadaki koylara gitmek için önünden geçtiği Yiğitler Plajı geçtiğimiz yıl belediye tarafından yapılan düzenlemelerle adaya yakışır bir hale geldi. Işıklandırma, banklar ve halı saha ile modern bir görünüme kavuşan Yiğitler Köyü sahil kordunu gece yürüyüşleri ve dost sohbetleri için de vazgeçilmez bir alan oldu. Ayrıca adanın en güzel koyları olan Altınkum, Çınar, İncir, Karadut ve Kadınlar Plajıda Yiğitler Köyü’nde yer alıyor.

Şarap Fabrikaları

Avşa’nın meşhur ADA KARASI şaraplarının üretildiği 2 adet şarap fabrikası Bortaçina ve Büyülübağ’da Avşa Adası Yiğitler‘nde yer alıyor. Bu tesisleri gündüz mesai saatleri içerisinde adaya geldiğinizde gezip tadım yapabilirsiniz.

KARADUT PLAJI

KARADUT PLAJI

Doğa Yürüyüşleri ve ATV Gezileri için İdeal

Adayı saran yemyeşil zeytin ağaçları ve üzüm bağları ile doğasına hayran kalacağınız Avşa Adası sadece denize girip geceleri eğlenmek için değil doğa yürüyüşleri ve ATV gezileri için idealdir.

Sizde daha önce Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde tatil yaptıysanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik etmek adına yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Unutmayın güzel şeyler sadece paylaştıkça çoğalır…


30 Haziran 2020 8718
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.